HIDROIZOLIACIJĄ K1 apdovanota parodos medaliu

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

HIDROIZOLIACIJA K1 – paruošta naudojimui, vienakomponentė kaučiukinė, elastinga, gerai sukimbanti su mineralinėmis statybinėmis medžiagomis ir su akrilo izoliacinėmis masėmis, lengvai formuojama (užtepama) medžiaga, paviršių (grindų ir sienų) izoliavimui ir sandarinimui nuo drėgmės ir vandens nuolat šlapiose arba drėgmės įtakojamose patalpose (vietose).

Naudojama betoninių, tinkuotų, gipsinių paviršių, gipso kartono, OSB plokščių hidroizoliacijai po keraminėmis plytelėmis ir kitomis apdailos medžiagomis dušuose, vonios kambariuose, virtuvėse, skalbyklose, terasose, balkonuose ir panašiose vietose. Tinka šildomosioms grindims ir kitiems iki 80°C temperatūros įkaistantiems paviršiams izoliuoti. Įspėjame, jog HIDOROIZOLIACIJA K1 negali būti naudojama kaip baigiamoji danga.

Suformuota izoliacinė plėvelė turi būti uždengta kita mechaniškai atsparia, plėvelės nepažeidžiančia danga, pvz. keraminėmis plytelėmis ar panašiai. Vidaus ir lauko darbams. Sudėtyje nėra organinių tirpiklių. Su silikoninėmis, polietileninėmis medžiagomis nesukimba. Džiūdama keičia spalvą iš pilkšvai melsvos į juodą.

Naudojant HIDROIZOLIACIJĄ K1 labai svarbus ir pagrindo paruošimas. Pagrindas turi būti švarus ir tvirtas. Prikibimą mažinančias medžiagas – riebalus, tepalus, dulkes, birias daleles, nuvalyti. Plyšius, siūles, įdubimus ir kitokius defektus užpildyti tvirtu cementiniu mišiniu. Smulkių įtrūkimų glaistyti nereikia. Paviršius gali būti šiurkštus: tinko, gipso kartono plokščių glaistyti nerekomenduojama. Vidiniai ir išoriniai kampai turi būti suapvalinti.

 

Jeigu paviršius gali sutrūkinėti, visą paviršių ar žinomas kritines zonas, taip pat kampus, kur suapvalinimas neįmanomas (pertvaros, sienų ir grindų sujungimai ir pan.), armuoti naudojant elastingą PRO armavimo juostą. Stipriai vandenį įgeriančius paviršius gruntuoti PRO Izogruntu. Pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C, optimalios darbo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui.

Prieš naudojimą HIDROIZOLIACIJĄ K1 gerai išmaišyti, neskiesti. Pirmiausia paruoškite kampus ir skirtingų paviršių sandūras: ant kampų ir skirtingų paviršių sandūrų užtepkite HIDROIZOLIACIJĄ K1 ir prie dar lipnaus paviršiaus prispauskite PRO armavimo juostą. HIDROIZOLIACIJĄ K1 ant paviršiaus rekomenduojama tepti 3 – 4 kartus. Tepdami pirmąjį sluoksnį,

HIDROIZOLIACIJĄ K1 į paviršių stipriai įtrinkite kietu šepečiu, tai ypatingai svarbu, kai hidroizoliacija tepama ant šiurkščių paviršių (tinko, betono). Kitus sluoksnius tolygiai tepkite skirtingomis kryptimis minkštu šepečiu arba voleliu. Antrą sluoksnį galima tepti praėjus ne mažiau kaip 2 valandom nuo pirmo sluoksnio užtepimo, kitus sluoksnius tepti ne dažniau nei kas 4 valandas. Klijuoti keramines plyteles ar dėti kitokią dangą ant suformuotos ir išdžiūvusios hidroizoliacijos galima po 16 val. nuo paskutinio sluoksnio užtepimo.

HIDROIZOLIACIJA K1 išdžiūsta per 24 val., kai oro temperatūra +20°C ir santykinis oro drėgnumas 65%. Sąnaudos nuo 0,7 iki 1,5 kg/m² tepant tris sluoksnius. Įrankius iš karto po darbo išplauti vandeniu. Spalva – pilkai mėlyna, išdžiūvusi juoda. Laikyti ir gabenti ne žemesnėje kaip +5°C ir ne aukštesnėje kaip +30°C temperatūroje sandariai uždarytame inde. Saugoti nuo užšalimo! Saugoti nuo vaikų!

 

www.procolor.lt