Ecoflex izoliuoti vamzdynai – pritaikymas, asortimentas, skaičiuoklė

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Sprendimas ir gamykloms, ir individualiam būstui

Žvelgiant į daugelį inžinerinių sprendimų, matyti, jog šilumos energijos perdavimo metodų gerinimas yra prioritetinės svarbos siekiant užtikrinti patikimą pastato terminį dizainą ir efektyvų sistemos funkcionavimą. Šiuolaikinės vietinio šilumos paskirstymo sistemos (LHD – Local heating distribution) paremtos izoliuotais vamzdžiais turi atitikti griežčiausius saugumo, patikimumo, patvarumo ir efektyvumo reikalavimus.

Uponor Ecoflex izoliuoti vamzdžiai turi platų panaudojimo spektrą nuo industrinių iki gyvenamosios paskirties pastatų – šildymo, vėsinimo ir geriamojo vandens sistema gali būti pritaikoma didelio masto kompleksuose, pavyzdžiui, mokyklose, ligoninėse, viešbučių ir kurortų kompleksuose, industrinės paskirties pastatuose. Šis sprendimas gali būti pritaikomas ir sniego ir ledo tirpinimo sistemoms. Tai racionalus pasirinkimas ir renovacijos projektams.

 

Ecoflex montavimo pranašumai

Lanksčių izoliuotų vamzdžių sistema gali būti eksploatuojama daugiau nei 50 metų. Ritėje – 100 arba 200 metrų vamzdžio, todėl ilgas atkarpas galima nutiesti be jokių jungčių. Svarbu ir tai, kad sutrumpinamas ir supaprastinamas montuotojų darbas– klojant šiuos vamzdžius nereikalingi specialūs įrankiai, plastikinių vamzdžių, priešingai nei metalinių, nereikia suvirinti ar papildomai izoliuoti.

Dėl mažesnio „Uponor“ izoliuotų vamzdžių lenkimo spindulio klojant trasas lengviau išvengti kliūčių ar kampų, nereikia gilių tranšėjų, vamzdyną lengviau prijungti prie įvado į pastatą. Paslanki sistema užtikrina greitesnį montavimo procesą ir mažesnius kaštus.

 

Asortimentas

Geros vamzdžių sistemos požymis – universalumas. Sistemą sudaro vos keli komponentai, bet ji gali būti naudojama įvairiose srityse.„Uponor“ izoliuotų vamzdžių asortimente – ir sistemos, skirtos geriamajam vandeniui tiekti į atokesnes ar retai apgyvendintas vietoves, individualius namus ar ūkius. Produkcijos asortimentas suskirstytas į 4 segmentus: Thermo vamzdynai, Aqua vamzdynai, Quattro vamzdynai,Supra Plus vamzdynai.

 

Racionaliausias pasirinkimas, anot specialistų, rinktis sistemas su dviem arba keturiais vamzdžiais apvalkale. Šilumos nuostoliai mažiausi naudojant „Uponor Ecoflex Quattro“ gaminius, kurie ypač tinkami sublokuotiems ir mažaaukščiams daugiabučiams namams.

Ecoflex skaičiuoklė – įrankis vamzdyno ir priedų skaičiavimui

Skaičiuokle naudotis labai paprasta, tereikia suvesti keletą duomenų, ir jūs gausite žiniaraštį su reikalingomis sistemos dalimis ir kiekiais bei rekomenduojama kaina.

Skaičiuoklė:

https://www.uponor.lt/paslaugos/skaičiavimo-programinė-įranga/calculator

Mažiau rūpesčių, energijos taupymas ir atokiausių vietų pasiekimas (sistema panaudota ir Antarktidoje esančioms tyrimų laboratorijoms!) – visa tai įmanoma su „Uponor“.

 

Ecoflex video:

Techninė dokumentacija:

https://www.uponor.lt/duomenų-atsisiuntimas/search-results.aspx?txt=Ecoflex

Sprendimo panaudojimo pavyzdžiai:

https://www.uponor.lt/references/reference-result-page.aspx?sys=E7124EA3F2A44AFE8C9092D22717B5E9&viw=detail&typ=0