Bentonito molio paklotas – kas tai ir kur naudojamas?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Bentonito molio paklotas – kas tai?

Bentonito molio paklotas yra savaime užsitaisanti hidroizoliacija, kuri tinka bet kokiems paviršiams, esantiems po žeme. Dažniausiai ši medžiaga naudojama po betono plokšte ir linijinėse konstrukcijose, ją taip pat galima montuoti ir pertvarose ar grėžtinių pamatų konstrukcijose.

Statybinė medžiaga pagaminta iš natrio bentonito, kuris pasižymi labai geromis savaime užsipildančiomis savybėmis. Jis reaguoja į vandenį ir virsta specialia plėvele, kuri užpildo bet kokius plyšius ar skylutes ir suteikia maksimalią apsaugą nuo vandens pratekėjimo.

Bentonito molio paklotas išsiskiria savo patvarumu. Jis atsparus įtrūkimams ar bet kokiems kitokiems pažeidimams. Dėl to medžiaga ir yra savaime užsitaisanti hidroizoliacija – ji iškart užpildo atsiradusius įtrūkimus ir sustingsta.
 

Kam naudojamas bentonito molio paklotas?

Bentonito molio paklotas – pakankamai universali medžiaga. Ji gali būti naudojama pamatams, rezervuarams, baseinams, požeminiams garažams, tuneliams, stogams ir grindims. Dažniausiai šia medžiaga yra padengiamos išorinės pamatų sienos, o kloti bentonito molį nėra sudėtinga.

 

Bentonito molio pakloto rulonėliai yra paklojami ant reikiamo kieto paviršiaus paliekant vietos kelių centimetrų užlaidoms. Pasirinkus atitinkamą medžiagą, ją galima tiesti ir ant galutinai nesukietėjusio betono, praktiškai bet kokiomis oro sąlygomis. Pažangų bentonito molio paklotą nesunku pjaustyti, todėl paprasta formuoti kampus ar šoninius įėjimus.
 

Kur įsigyti?

Bentonito molio pakloto galima įsigyti bet kurioje statybinių prekių parduotuvėje. Jei jums reikalingas didelis kiekis, galite kreiptis į vadybininkus ir prašyti, kad jums pritaikytų nuolaidą ar suorganizuotų prekių pristatymą į vietą. Jei nežinote, kokį bentonito molio paklotą rinktis ir kaip jį panaudoti, galite drąsiai kreiptis į konsultantus, kurie padės įsigyti tinkamiausią variantą.