Bentonitinis molio paklotas Voltex

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Volclay® natrio bentonitas užkerta kelią vandens patekimui, suformuodamas tankią vientisą membraną virš vietos, kurioje galimas kontaktas su vandeniu. Specialiu būdu apdorotas Volclay® natrio bentonitas išsiplėtęs iki tam tikros ribos, suformuoja vandeniui nepralaidžią membraną , kuri patikimai tarnauja per visą statinio eksploatacijos laikotarpį.

 

KAIP VEIKIA VOLTEX?

Voltex®yra patikimas hidroizoliacinis kompozitinis kilimas, kurį sudaro du polipropileno geotekstilės sluoksniai (vienas austas, kitas neaustas) ir mažiausiai 4,88 kg natrio bentonito vienam kvadratiniam metrui. Du sluoksniai geotekstilės, sujungti specialiu (patentuotu) smūginio susiūvimo metodu, hermetizuoja ir uždaro natrio bentonitą, esantį tarp jų (žiūrėti 1 pav.).

 

 

1 pav. – Voltex® kilimo skersinis pjūvis

Voltex® natrio bentonito kilimas yra puiki hidroizoliacija horizontaliems ir vertikaliems paviršiams, esantiems po žeme. Įprastai Voltex® naudojamas po betono plokšte ir linijinėse konstrukcijose, o taip pat pertvarose (diafragmos), įrengiamas ant atraminių sienučių, spraustinių polių, gręžtinių pamatų ir  betoninių šachtų konstrukcijose.

 

Voltex® kilimoįrengimas yra greitas ir paprastas. Tiesiog ištieskite kilimą numatytoje vietoje ir pritvirtinkite! Voltex®galima tiesti ant galutinai nesukietėjusio betono, faktiškai bet kokiomis oro sąlygomis, nenaudojant grunto ar adhezijos. Voltex® lengvai pjaustomas, todėl yra paprasta formuoti kampus ar šoninius įėjimus. Visais Voltex® panaudojimo atvejais gaunama tinkamos konsistencijos, savaime užsipildanti membrana..

 

 

• ATSPARUMAS

Volclay® natrio bentonitas esantis Voltex® kilimo viduje yra vienodai pasiskirstęs tarp dviejų ypatingai stiprių (austo ir neausto) geotekstilės sluoksnių. CETCO sukurtas smūginis siuvimas sukabina geotekstilės sluoksnius ir sulaiko bentonito granules tiek prieš Voltex® kilimo klojima, tiek jo klojimo metu, tiek ir po suklojimo. Geotekstilės sluoksniai taip pat užtikrina kilimo apsaugą nuo aplinkos poveikio ir nuo mechaninių pažeidimų be papildomų apsaugos priemonių.

 

 

• YPATINGAS SUKIBIMAS

Išlietas ant  Voltex®kilimo betonas visu paviršiumi, mechaniškai sukimba su stipriu geotekstilės pluoštu (žiūrėti 1 pav.). Nepriklausomi laboratorijos testai, atlikti vadovaujantis ASTN D-903 (Viršutinio sluoksnio sukibimas su betonu) standartu, nustatė vidutinę 66,7 N/m sukibimo reikšmę. Šis rodiklis reiškia, kad tokio stiprumo mechaninis sukibimas užtikrina, kad Voltex®kilimas neatsiskirs nuo betono  įvykus žemės nusėdimui, taip užkirsdamas galimybę vandeniui patekti tarp hidroizoliacijos ir betono.

 

• INVESTICIJŲ IR LAIKO TAUPYMAS

Voltex® kilimas tiesiamas ant tinkamai paruoštos (suplūktos) sankasos, todėl nereikia lieti specialaus, tvirto ir idealiai lygaus pagrindo.

 

Kilimas yra elastingas, todėl tinka įrengimui ant nelygių paviršių.

 

Voltex® kilimo siūlės, užleidžiant vieną ruloną ant kito, nereikalauja kruopštaus kiekvienos susidariusios raukšlės ar oro kišenės išlyginimo. 

 

Voltex® kilimą galima tiesti iškart po betonavimo formų nuėmimo, todėl nereikia laukti visiško betono sukietėjimo.

 

Voltex® kilimo įrengimas nereikalauja specialiai apmokytų, brangiai kainuojančių klojėjų.

 

• PATIRTIS

CETCO Statybinės Hidroizoliacijos Padalinio gaminiai jau virš 30 metų naudojami paslėptos hidroizoliacijos srityje. Per šį laikotarpį, daugiau nei 1 000 000 m2 Voltex® kilimų įrengta daugelyje prestižinių objektų visame pasaulyje. Pasirinkę CETCO, kaip vienintelio tiekėjo galimybes, jūs užsitikrinsite pilnai integruotą hidroizoliacinę sistemą su geriausiomis eksploatacinėmis savybėmis.

 

• PAPILDOMOS PRIEMONĖS

Bentoseal® – natrio bentonito masė, naudojama užtaisymams aplink skverbtis, kampinėse sandūrose ir užbaigimo vietose.

 

Hydrobar Tubes® – tirpstantis vandenyje sausas užpildas su Volclay® bentonitu, naudojamas pagrindo/sienos susikirtimo vietose.

 

Volclay® granulės – grynos Volclay® bentonito granulės naudojamos sausos arba kaip pasta (sumaišius su vandeniu) konkrečiose vietose, reikalaujančiose papildomos apsaugos.

 

Waterstop-RX® – pagaminta bentonito

pagrindu statybinių siūlių sandarinimo
juosta, naudojama aplink skverbtis ir
taikomose statyboje jungtyse.

 

 

• APRIBOJIMAI

 

Voltex® nėra skirtas neapsaugotam antžeminiam ir/ar neapribotam hidroizoliacijos taikymui.  

Jei gruntiniai vandenys yra stipriai rūgštingi, šarmingi arba laidūs elektrai 2,500 µmhos/cm ar daugiau, vandens mėginiai turi būti pateikti gamintojui, suderinamumo lygio nustatymui.

 

Voltex® yra skirtas naudojimui uždarose betono konstrukcijose po gelžbetonio sluoksniu (min. 100 mm storis) ir sienų (min. 150 mm storis) hidroizoliacijai išorėje, užtikrinant tinkamai sutankintą pagrindą esantį po betono plokšte.

 

 Voltex® nėra skirtas kompensacinių siūlių hidroizoliacijai.