Aliejai ir kitos grindų dangos

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Linų sėmenų aliejus medienai – tai dvigubo virimo, natūralus produktas, be tirpiklių, kurį galima tonuoti pagal pasirinktą spalvą. Naudojant šį produktą mediena turi būti sausa ir švari. Aliejų tepti ant medinio paviršiaus teptuku arba kempinėle.

Praėjus valandai po pirmojo sluoksnio užtepimo nesusigėrusį aliejų pašalinti skudurėliu. Antrą sluoksnį rekomenduojama tepti praėjus 24 valandom.

Iš tungamedžio sėklų Kinijoje ir Pietų Amerikoje išgaunamas natūralus Tungų aliejus yra vienas seniausių žinomų impregnantų, naudotas senovės žvejų valčių apsaugai. Šį aliejų galima naudoti patalpų viduje ir išorėje, yra tinkamas pirčių gultų apsaugai, lauko terasoms, bei vaikų žaidimo kambariams.

Tungų aliejumi padengti paviršiai nekeičia spalvos yra apsaugoti nuo puvimo. Išdžiūvęs aliejus yra elastingas, neišblunka, netamsėja, pasižymi hidrofobinėmis savybėmis yra kietesnis ir ilgaamžiškesnis nei kiti aliejai, o bėgant laikui tik dar labiau išryškina medienos paviršiaus tekstūrą. Išskirtinė Tungų aliejaus savybė yra atsparumas UV spinduliams ir greitas džiūvimas.

Norintys atsparesnės grindų dangos, grindų lakavimui siūlomas PRO pagamintas 2 komponentų vandens pagrindo poliuretaninis lakas PRO.PARKET. Juo nulakuoti paviršiai bus apsaugoti nuo ypač intensyvaus dėvėjimosi ir cheminių medžiagų poveikio. Lakas yra visiškai nekenksmingas aplinkai, neturintis aštraus kvapo, būdingo lakams tirpiklių pagrindu.

Prieš lakavimą anksčiau nelakuotą medieną rekomenduojama gruntuoti gruntu PRO.PARKET. Galima rinktis iš blizgaus, pusiau matinio, matinio ir super matinio.

Lakas pagamintas pagal ES teisės aktuose nustatytus LOJ (Lakiųjų Organinių Junginių) reikalavimus ir neviršija nustatytų ribinių verčių. Ant paviršių, nulakuotų PRO.PARKET 2 komponentų laku, galima vaikščioti praėjus 10 valandų po paskutinio sluoksnio lakavimo. Patalpų, kurios nėra taip intensyviai eksploatuojamos, pvz, miegamasis kambarys, grindis galima lakuoti vieno komponento PRO.PARKET laku.

Rinkos naujiena yra vandens pagrindo dažai grindims. Tai greitai džiūstantys, labai atsparūs trinčiai bei drėgmės poveikiui dažai, tinkami dažyti medines bei betonines grindis gyvenamosiose, visuomeninėse ir pramoninėse patalpose.

Šių dažų yra 5 gamyklinės spalvos, taip pat juos galima tonuoti. Jei dažomos medinės grindys, prieš dažymą jas rekomenduojama gruntuoti PRO.PARKET gruntu. Jei dažomos betoninės grindys, prieš dažymą jas rekomenduojama gruntuoti Gruntu betoninėms grindims.

Šiuo metu jau yra sukurti dviejų komponentų dažai grindims. Tai itin atsparūs trinčiai vandens pagrindo grindų dažai, kuriais galima dažyti medines ir betonines grindis.

 

 

 

Reklama: shop.remmers.lt