Verslininkai iš Kazlų Rūdos savo svajonių namą sukūrė per žiemą

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

„Buvo žiema, nuostabi vieta pamiškėje, tačiau namo – tik sienos. Bet ši pora labai aiškiai žinojo, kad nori modernaus interjero, jokios puošybos, užraitymų ar drožinių“, – prisiminė pirmuosius susitikimus su užsakovais iš Suvalkijos.

Įvertinusi namo projektą, 34 metų dizainerė parengė jiems tai ko jie ir pageidavo – kelis šiuolaikiško būsto įrengimo eskizus ir jie visi keliems mėnesiams – iki pavasario – išsiskyrė. Tiesa, kažkuriuo metu dizainerė jiems dar persiuntė visai kitokio stiliaus, puošnių amerikietiškų namų portalo nuorodą.

 

"Kristina, apsigalvojame, norime klasikos!", – nutirpus sniegui kūrėja sulaukė jų skambučio.

Kai susitiko, pora prisipažino, kad kone visą žiemą vakarais prie kompiuterio gėrėdavosi išpuoselėtais amerikietiškais namais, taip ir persigalvojo. O Kristiną tai labai pradžiugino, nes būtent klasika yra jos mėgiamas stilius. Moteris entuziastingai ėmėsi darbo.

 

212 kv.metrų ploto name svarbiausias buvo vaizdas į mišką, jis atstojo visas specialiai interjeruose kuriamas dekoratyvines priemones.

 

Dizainerė funkcinės zonas stengėsi sudėlioti įprastai ir logiškai ir patogiai: didžiausia erdvė skirta svetainei,kurioje verda visas šeimos gyvenimas. Šalia įkomponuotas ir pietų stalas ir nišoje į akis nekrintanti virtuvė.

 

Svetainę ir virtuvę atskiria tik sienos fragmentas. Virtuve labai talpi ir patogi, joje slepiasi 2 šaldytuvai, indaplovė, viryklė, net kavos aparatas.

 

"Balta spalva virtuvėje pasirinkta neatsitiktinai, mat ši patalpa yra be langų, tamsi, tad apie šeimininkės svajotą šokoladinės spalvos virtuvę teko pamiršti", – pasakojo Kristina.

 

Jos mėgstamas ir dažnai įgyvendinamas vonios patalpų apdailos sprendimas buvo pritaikytas ir šiame name. Plytelės suklijuotos tik ten kur reikia ir tiek kiek reikia. Visos likusios sienos nudažytos. Tai suteikia vonios patalpai lengvumo ir jaukumo.

 

Visi baldai yra medžio masyvo, pagaminti specialiai šiems namams.

 

Grindų dangai parinktos trisluoksnės, alyvuoto ąžuolo parketlentės – jos yra tvirtos ir pralaidžios šilumai. Virtuvėje ir prieškambaryje išklotos akmens masės plytelės.

 

Šeimininkų miegamajame pagrindinis dėmesys sutelktas į svarbiausią šio kambario akcentą – plačią lovą. Ši solidi, masyvi lova, kaip ir visi šio namo baldai, yra pagaminta iš medžio masyvo, papuošiant natūralia oda. Norėdama miegamojo erdvę sušvelninti ir suteikti elegancijos, romantikos, paslaptingumo pojūtį, parinkti neįkyraus rašto tapetai.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lrytas.lt