Skandinaviškas 24 kv.m. namas gamtos prieglobstyje

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Tik du kambariai: miegamasis ir svetainė, du blokai skirtingame nuo žemės aukštyje, tai ir visas namas. Nepaminėta liko gamta, kuri yra aplink ir tęsiasi turbūt iki pačių sklypo pakraštėlių. Tad jeigu neužsidaryti tarp 4 namo sienų, gyvenamoji ar veiklioji erdvė išsiveržia iš pastato ribų, ir jei priskaičiuotume valgomąjį, poilsio kambarį lauke, tai namo plotai ir erdvės didžiulės.

Oranžiniai rudos spalvos mediniai lauko baldai: stalas, kėdės, atkartodami namo fasadų spalvas, tampa namelio fasadų spalvų ir funkcijų tąsa, namelio “subdomenais”.

 

Žalioje valgomojo erdvėje didžiuliai masyvus stalas, už kurio gali susėsti nemažai žmonių. Vasaros metu galėtume praleisti daugiau laiko lauke, tai ir skatina šis namas.

 

 

 

 

 

 

 

 

Spalvos ir medžiagos, panaudotos vidaus ir išorės apdailoje, sukuria stiprų kontrastą tarp namo eksterjero ir interjero. Baltos sienos, lubos, grindys, baldai plečia erdves, kurios vizualiai išsiveržia iš oranžiniai rudai šiltų fasadų rėmų. Didžiulis langas tarnauja panašiam efektui sukurti. Stiklui gal net nėra ko vargintis didinant erdves, jis jų net neapriboja, leisdamas erdvėms lyg saulės spinduliams sklisti iki begalybės.

 

 

Baldų paprastumas ir nedidelių patalpų erdvumas yra vieni iš pagrindinių šio nuostabaus namelio interjero bruožų. Tamsiai ir šviesiai mėlynos spalvos atsikartoja integruotoje minkštoje dalyje, pagalvėlėse, vazelėse. Geltoni ir oranžiniai gėlių žiedai vėl “išmeta” mus į kiemą.

 

 

Minimali apdaila, dekoras miegamojo erdvėje. Tyra ir švelni elegancija.

 

Kiek žmogui reikia erdvės miegant, kokio dydžio miegamasis reikalingas? Protui, akims, ausims gal ir reikia erdvės, bet jeigu Jūs užmerkiate akis, visa miegamojo erdvė belieka tik Jūsų atmintyje ar vaizduotėje. Ar Jums reikalinga erdvė miegamąjame kambaryje, kurios Jūs nebepasiekiate savo rankomis, kojomis..?