Prabangi vila Meksikos jūros pakrantėje

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

š gatvės pusės fasado sunku suprasti, kokio dydžio yra pastatas, nes matosi tik viršutinis aukštas. Pastatas keturiais aukštais, lyg uola, leidžiasi žemyn link akmenukų, skalaujamų jūros vandens, paplūdimyje.

Į vilą galima patekti, atsivėrus automatiniams metaliniams vartams. Jus pasitinka akmeninė siena, medinių lentelių terasos grindys, balta pastogė ir jūros vaizdas.. lyg ir namo interjeras, bet tuo pačiu ir eksterjeras. Pietų kraštuose ribos tarp interjero ir eksterjero, vidaus ir lauko, kiek išsitrina.

 

 

Saulės spinduliai šildo, jūros vėjas gaivina prabangaus namo sienas, lubas, grindis. Tropikinių medžių medienos apdaila ir gamtos dizainerės sukurta medinė skulptūra žadina minčių aštrumą.

 

 

Daugiau natūralios medienos paviršių ir linijų.

 

 

Balta spalva ir medinės detalės. Galbūt tai geriausiai atgaivina tropikų karštyje.

 

 

Namo interjerai ir eksterjerai, žiūrint į nuotraukas, atrodo lyg vandenyno bangos. Nepavyksta peržiūrėti nuosekliai, pavyzdžiui, pradedant pastato fasadais ir baigiant intejero detalėmis, ar atvirkščiai. Jūros vaizdai sušildo emocijas, pamaitina protą, medinė pastogė ir terasa sugražina į pastato apdailos realybę. Medinės dušo grindys ir medinis stovas, akmeninė siena “interiorizuoja” – intravertuoja dėmesį į vidų. Šioje vietoje galima šiek tiek pakalbėti apie interjero ir architektūros psichologiją. Jei žmogus labiau domisi interjerais, vidaus apdaila, dekoro detalėmis galima pasakyti – žmogus yra daugiau intravertuotas, jo dėmesys labiau nukreiptas į vidų, tuo pačiu į save. Jei žmogus labiau domisi išoriniais tūriais, pastatų fasadais, architektūra – jis daugiau ekstravertas, jo dėmesys nukreiptas į išorę. Taigi, interjero dizaineris yra daugiau intravertas, architektas – ekstravertas. Geriausia, kai mes išlaikome balansą, galime pažiūrėti į vidų ir į išorę, sugebame konfrontuoti savo prigimtį ir aplinkos faktorius. Pastebėkite, kaip Jūs, žiūrėdami vieną interjero nuotrauką, antrą, trečią palaipsniui “einate gylyn”, 

 

 

jūros vaizdai, eksterjeras “eksterjerizuoja”, atbanguodami “čia ir dabar” džiaugsmą.

 

 

taip pat vakaras ir rytas. Vakaras palaipsniu “interiorizuoja”, mažina erdvę, rytas vėl brėkšta aušra, atverdamas vis naujas patirtis bei pojūčius.

 

 

Medituodamas žmogus eina gylyn į save, kurdamas realizuoja save.

 

Viloje yra 5 miegamieji kambariai, kiekviename įrengti oro kondicionieriai. Iš kiekvieno miegamojo terasos galima gėrėtis puikiais vaizdais į jūrą.

 

 

4 miegamųjų vonios kambariai su sūkurinėmis voniomis.