Mažas stebuklas – namelis gamtos apsuptyje

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Dėmesys kraštovaizdžio detalėms paveikė visus namo projektavimo aspektus, tiek pastato formas tiek pagrindines funkcijas. Namo plano koncepcija, – tai moderni tradicinio namas Apalačų regione interpretacija: linijinis namo planas, pagal kurį pastatas yra išilgai orientuotas iš rytų į vakarus. Fasado apdaila metalas ir medis.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GriD Architects idėjos ar kūrybinis kredo. (“Grid” anglų kalboje reiškia tinklas, tinklelis) “..Yra daug žodžio tinklelis apibrėžimų.. Mes suprantame žodį pačia plačiąja prasme. Ne tik kaip milimetrinį popierių, ar net ne kaip kubą, bet kaip suvokimo ir supratimo tarp visų daiktų ryšį. Kaip Neo ir Morpheus “Matricoje”, mes tikime, kad ryšio galimybės yra neribotos, jei mes suprantame taisykles. Mes matome, kad tai įtraukia ketvirtąją dimensiją – laiką. Ryšiai plečiasi ir keičiasi kiekvieną sekundę. Www yra tinklelis. Pati visata remiasi stebuklinga ląstelių ir dalelių sistema. Yra orbitos, ryšiai, nesuvokiamos jungtys. Net mūsų supratimas apie tai vystosi kasdien: mokslininkai studijuoja dalelytes šimtmečius ir tik neseniai atrado, kad neutrinai gali viršyti šviesos greitį. Tai visiškai keičia fizikos veidą.

 

Tad įmonės GriD sukūrimas yra išeities taškas. Tiesiog vieno taško šiame begalianame tinkle. Mes siekiame į išorę, arba, jei norite, į vidų, kad atrasti ryšius … Naujos pradžios, kiekvieną kartą, kai mes pradedame bet kokio masto projektą. Mes mokomės iš praeities, tačiau esame atviri ateičiai..”