Įspūdingas namas ant Austino ežero kranto, Teksase

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Namo interjere ir eksterjere galima išgirsti feng shui garsus ar garsų sąskambius. Rekonstruotas namas savo formomis artimai ir gyvai bendrauja su gamta. Lauko baseinas, lyg mažasis ežero broliukas, aktyviai dalyvauja bendrame formų ir tūrių žaidime, kurį žaidžia nuostabus pastatas.

Gyvenamąjį namą puikioje vietoje šalia Austino ežero, Teksase projektavo architektūros studija Bercy Chen Studio. Tiksliau, tai yra 1980 metais statyto namo rekonstrukcija. Senasis namas ypatingai nesirūpino gamtos ar eksterjero teikiamais privalumais. Tačiau rekonstruotas namas mielai sutinka su gamtos pasiūlytomis žaidimo sąlygomis ir iš konkurento lengvai ir žaviai tampa pilnateisiu gamtinės aplinkos nariu.

 

 

Štai ką apie namo projektą sako patys architektai: ” – Iššūkis buvo sukurti jautrų ir išraiškingą pastatą, prisitaikant prie egzistuojančių sąlygų. Panaudojus stiklą, metalą, detales, apšvietimą, namas buvo kaip ir iš naujo atrastas. Atspindžių, skaidrumo, spalvų ir geometrijos sąmokslas įnešė  į namus natūralią šviesą. Naujas soliariumas, baseinas, “augalinis” stogas bendrauja su aplinka. Eksterjero medžiagos, stogo konstrukcijos detalės suteikia namo tūriui švarias linijas ir drąsų buvimą, kaip ir įterpdamos originalius stoglangius ir stogo kraigą į bendrą visumą.”

 

 

 

 

Veja, esanti priešais pastatą, kaip ir įžingsniuoja pro pirmo aukšto duris ir langus, pakyla nusklembtu stogo šlaitu, prasibrauna pro balkono turėklų stiklą, apsižvalgo po antrą aukštą ir metalo sijomis ir kolonomis tykšta į baseine plūduriuojantį vandens mėlį, įsupdama šį žmogaus kūrinį  į gamtos skraistę.

 

 

 

 

Savo būtimi namas tiesiog dvelkia nesudrumsčiama ramybe.

 

 

 

 

Metalo sijos, betoninės baseino sienelės, dekoruotos akmens masės plytelėmis, banguojantis baseino vanduo trykšta drąsa, atviraudamas prieš gamtos ramybę.

 

 

 

 

Tyras Dzenas. Kas ką kontempliuoja gamta mane, ar aš gamtą..Kur išorė, o kur vidus?

 

 

 

 

 

 

 

 

Spalvos neuždarysi kambaryje ir nesulaikysi sienomis, langais ar durimis.

 

 

 

 

 

 

Antro aukšto interjero detalės tiesiog įsminga savo skaisčiu raudoniu.