Išmaniai funkcionalus namas Tarandėje – ieškantiems kokybės ir išskirtinio dizaino

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

„Tarandė – šeimyninis individualių namų ir kotedžų rajonas, čia ramu, gražu, tvarkinga. A+ klasės namą įvertins tie, kuriems svarbiausia ne kaina, o kokybė ir patogumas, tiems, kurie supranta inžinerinių sprendimų vertę“, –  sakė namą parduodantis nekilnojamojo turto brokeris Paulius Banevičius.

 

Pasak jo, būtent inžineriniams sprendimams dabartiniai šeimininkai skyrė itin daug dėmesio – savininkas dirba šioje srityje, todėl įrengiant būstą kiekviena detalė buvo apgalvota iki menkiausių smulkmenų.

 

„190 kv. metrų namas turi išmaniojo namo elementų – daugelį funkcijų galima valdyti nuotoliniu būdu, telefonu per mobiliąją programėlę. Net židinyje įmontuoti davikliai, yra centrinis siurblys – nereikia tampyti žarnos po visus namus. Taip pat name šildomos grindys, kurios vasarą atlieka vėsinimo funkciją ir taip atstoja kondicionierius“, – pasakojo P.Banevičius.

 

5 kambarių namas išsiskiria aukštomis lubomis. Ir nors visi kambariai – viename ir tame pačiame aukšte, svetainės lubos kone dvigubai aukštesnės nei kitų kambarių, virš virtuvės įrengta 22 kv. metrų ploto antresolė, joje – patogus darbo kambarys, iš kurio atsiveria vaizdas į erdvią svetainę.

 

„Antresolei panaudota monolitinė plokštė, o tai – nepigus sprendimas. Įdomiai atrodo ir originalūs, vizualiai kanatys atrodantys laiptai“, – pasakojo brokeris. Įsitikinkite apžiūrėję daugiau namo nuotraukų portale Aruodas.lt pagal šią nuorodą.

 

Kokybiškos medžiagos panaudotos kuriant visą būsto interjerą – juo esą rūpinosi patys šeimininkai. Stilinga, modernu, tačiau taip pat – jauku ir patogu gyventi, – toks buvo pagrindinis užmojis įrengiant namą.

 

Šilumos, erdvės, šviesos ir jaukumo namui suteikia dideli vitrininiai langai. Aruodas.lt skelbime namas parduodamas su 8,35 arų sklypu, namo kieme – išpuoselėtas alpinariumas, kurį dabartiniai šeimininkai kruopščiai kūrė savo pačių rankomis.

 

„Namą praktiškai galima vadinti pasyviu – energijos nuostoliai čia minimalūs. Norintys gali papildomai ant 200 kv. metrų stogo įsirengti saulės kolektorius. Taip pat name yra 3 sanitariniai mazgai, į kiemą išvestas karštas vanduo, kur galima įrengti baseiną; yra vieta garažui ar stoginei dviem automobiliams“, – pasakojo brokeris.

 

Namas Tarandėje parduodamas su dalimi baldų ir buitinės technikos, namo teritorija – aptverta, nors kaimynai čia – tvarkingi, ramūs ir puoselėjantys namų aplinką. Įsikūrus čia Vilniaus centrą pasiekti užtruks vos keliolika minučių – iki jo vos 9,5 km kelio. Rajone puikiai išvystyta ir infrastruktūra, važiuoja viešasis transportas, netoliese yra parduotuvės, mokykla. Tačiau svarbiausia čia – ramybė, privatumas, gamtos grožis ir savitumas, ruduo Tarandėje – puikus laikas įkurtuvėms.