Gyvenimas ant jūros kranto – skandinaviško stiliaus name klausantis jūros ošimo

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Skandinaviško stiliaus, 4 kambarių, 2 aukštų, 120 kv. metrų ploto namas su 10 arų žemės aplink laukia naujų šeimininkų – galbūt tai jūs? Modernus karkasinis namas Šventosios pakraštyje pastatytas 2016 metais. Tuomet jį kūrusi rangovų įmonė jį pristatė kaip savo parodomąjį darbą, įtraukdami į savo darbų pavyzdžių aplanką. Būtent dėl šios priežasties galima būti tikriems – namo įrengimui buvo pasirinktos itin kokybiškos medžiagos ir moderniausi sprendimai.

„Kokybės atžvilgiu namas įrengtas puikiai, viskas išbaigta iki smulkmenų. Ąžuolinės šildomos grindys, ąžuolinis stalviršis virtuvėje, labai sandarūs vitrininiai langai, puikiai įrengta terasa, židinys vėsiems vakarams – čia gyventi bus malonu tiek vasarą, tiek žiemą“, – sakė namo pardavimo procese tarpininkaujanti „Fox NT Real Estate“ nekilnojamojo turto ekspertė Simona Kazlauskaitė.

 

Pasak jos, šis namas priklauso vienai klaipėdiečių šeimai, ji kasdien gyvena uostamiestyje, o čia atvykdavo atsikvėpti – vasarnamis buvo tapęs jų jaukia ramybės oaze. Tačiau šiuose namuose puikiai galima gyventi ir nuolat – viskas įrengta ir pritaikyta taip, kad čia bus malonu gyventi net lauke siaučiant atšiauriausiems orams. Didelis šio būsto privalumas – jis yra tiesiog ant jūros kranto, iki jos nueiti užtrunka vos porą minučių, jūra yra maždaug už 50 metrų, namus nuo jos skiria tik pušynas ir kopos. 

 

Grynas, jodo prisotintas oras patiks vertinantiems gamtos prieglobstį, juolab kad pasimėgauti jūrinio klimato privalumais galima net neišėjus iš namų, leisti laiką smagu ir prie namo įrengtoje terasoje. Kol mėgausitės ramybe tyloje, o gal draugų apsuptyje, vaikai galės dūkti uždarame namo kieme, čia įrengti ir rakinami vartai. Ankstesni namo savininkai augina tris vaikus, todėl puikiai žino, ko jiems reikia, kad šie nenuobodžiautų.

 

Namas pasižymi ne tik gera lokacija, bet ir draugiška kaimynyste – aplink gyvena kelios šeimos, čia statomi ir nauji namai, vasarnamiai. „Ši vieta – pakankamai išskirtinė, tik kol kas dar negausiai apgyvendinta. Tačiau kvartalas po truputį vystosi. O dabar čia – ideali vieta norintiems gyventi gamtos ir ramybės apsuptyje, kasdien klausantis jūros ošimo“, – kalbėjo S.Kazlauskaitė. Daugiau informacijos rasite Aruodas.lt, paspaudę skelbimo nuorodą.