Architektų vizija- butą paversti šiuolaikiška erdve palėpėje

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Iš seno buto išplanavimo liko tik karkasas, kolonos ir lubos su betoninėmis sijomis. Buto erdvės viena siena atskirtos į bendro naudojimo ir privačias zonas. Vienoje sienos pusėje įrengta virtuvė. Sienai prasitęsiant į svetainės zoną, nišoje yra įrengta lentyna įvarioms smmulkmenoms, relikvijos sudėlioti, žemiau įmontuotas betoninis suolas.

 

Kitoje sienos pusėje miegamojo zona. Sienos nišoje įrengtos rūbų ir patalynės spintos. Buto vidaus erdvėse atidengti grubūs betono paviršiai. Kur ne kur baltos sienos, gipso kartono lubų gabalėliai, kiek pridengia gražiai nuogą betoninių lubų konstrukciją. Plačių lentų grindys ir medinės lentynos, įneša į buto interjerą šiek tiek šilumos ir jausmingumo. Betoninės detalės neša pagrindinę dekoro naštą vidaus erdvėse, perteikdamos šiuolaikinio gyvenimo nutaikas.

 

 

Jei nereikalingas privatumas, suvėrus transformuojamą pertvarą, atsiveria bendra svetainės ir miegamojo erdvė.

 

 

 

 

Dar viena niša sienoje su lentynomis CD kolekcijai, apačioje ilga spintelė, kurios stalčiuose plokštelių kolekcija.

 

    

 

Virtuvėje, betono sala plūduriuoja baras ir valgomasis stalas.

 

 

 

Sienos nišoje šaldytuvas ir baltos virtuvinės spintelės. Virš betoninio baro stalviršio kybso du raudoni šviestuvai, primenatys nors ir ne raudonus, bet du masyvius šviestuvus anksčiau aprašytame palėpės interjere.

 

 

Plieninės  sustumiamos durys – pertvara, atskirianti miegamąjį nuo bendros svetainės, virtuvės, valgomojo erdvių, gali likti atvira, padidindama erdvę, arba uždaryta, kai reikia privatumo.

 

 

Galinė betono siena prie lovos yra originali išlikusi pastato siena, su daugiau nei 50 metų gyvenimiška patirtimi. Ant sienos fotografo Roberto Wagner diptikas.

 

 

 

Vonios kambaryje yra tualetas ir kriauklė atviroje erdvėje, bei didelė stiklinė dušo kabina, kaip antikvarinį eksponatą sauganti vonią.