Renginiai

 


UPONOR skersinio užduotis

Rugsėjo 30 dieną nuo 12 val. parodos SUPER NAMAI 2023 metu “Litexpo” parodų centre vyks ILGIAUSIO KABĖJIMO ANT UPONOR SKERSINIO REKORDO SIEKIMAS. Rungtis vyks atskirai vyrų ir moterų kategorijose.

Dovanėlės kiekvienam dalyviui, kuris ant skersinio iškabės 100 sekundžių ir daugiau. Ir žinoma specialūs UPONOR prizai nugalėtojams!

Registracija į rungtį vyks vietoje. Kviečiame dalyvauti ir išbandyti savo jėgas!


MOntutotju

Kviečiame montuotojus registruotis į „Montuotojų čempionatą 2023“, pasisemti naujų žinių ir pažinčių, prasmingai praleisti laiką!

4-asis Lietuvos MONTUOTOJŲ ČEMPIONATAS vyks parodos metu „Supernamai 2023″ rugsėjo 29 d. Lietuvos parodų centre LITEXPO (Vilnius).

Užduotis organizuoja:
1. Tece
2. Danfoss
3. Grundfos
4. Šilputa
5. HL

Kviečiame registruotis iki š. m. rugpjūčio 31 d. el.p.: evaldas@supernamai.lt ir tel. +370 666 8 4444


Pirmą kartą parodos „Supernamai 2023“ metu kartu su interjero dizainere Elena Lukaševič (El5 studio) pristatysime gyvai veikiantį 100 kv.m. Išmanaus interjero būstą (svetainė, virtuvė, vonia, miegamasis ir darbo kambarys). Kviečiame apsilankyti ir susipažinti su išmanaus interjero sprendimais, gauti daugiau informacijos iš įmonių atstovų, pačiupinėti ir pajusti. Susitikimo metu kompanijos pristatys naujienas bei inovacijas skirtas būtent interjerui.

Data: 2023 m. rugsėjo 29 d. – spalio 1 d. (2 salė)

Dizainerių valanda (penktadienį ir šeštadienį) 15.00 -16.00 val.

Dizainerius ir architektus kviečiame registruotis į pristatymą el. paštu kristina@supernamai.lt (nurodant vardą ir pavardę, el. p., tel. nr. ). Kiekvieno laukia dovana – nauja mokomoji praktinė knyga „Interjeras: teorija ir praktika“. Knygoje apžvelgiama interjerų kūrimo teorija ir praktika, pateikiami pavyzdžiai kaip teisingai suprojektuoti vidaus erdves, parinkti medžiagas, spalvinius ir dizaino sprendimus.

Lauksime Jūsų!

Kvietimas