Rudens išpardavimas – „Nowodvorski Lighting” šviestuvams 20 %

https://www.ardena.lt/ 8 700 35005 Vytenio g. 20, LT-03229 Vilnius Įmonės kodas: 221508790 Įmonės PVM kodas: LT215087917
https://www.ardena.lt/ 8 700 35005 Vytenio g. 20, LT-03229 Vilnius

Jei ieškote stilingų ir modernių šviestuvų savo namams ar biurui, turėtumėte susipažinti su mūsų atstovaujamu „Nowodvorski Lighting” asortimentu „Ardena” internetinėje parduotuvėje. Šiuo metu mūsų el.parduotuvėje taikomas pasiūlymas leis įsigyti aukštos kokybės šviestuvų su nuolaida.
Skandinaviškas minimalistinis dizainas lakoniškai įsilies ir pripildys kokybiška šviesa Jūsų interjerus. Būkite tikri – rinkdamiesi šiuolaikines, tačiau laikui nepavaldžias formas, sukursite kerintį, stilingą šviesos pasaulį savo namuose ar biuro patalpose.

Nowodvorski Lighting yra žinomas Europos gamintojas, siūlantis modernius, elegantiškus ir praktiškus apšvietimo sprendimus. Mūsų kolekcijoje rasite aukštos kokybės šviestuvus, pagamintus iš geriausių medžiagų ir sukurtus siekiant išpildyti jūsų poreikius. Kokybės ir kainos santykis garantuotas.

Norite suteikti savo namams jaukumo ir kokybiškos šviesos?

Dabar puiki proga įsigyti aukščiausios kokybės šviestuvų su 20 % nuolaida! Nowodvorski Lighting yra lyderiaujantis šviestuvų gamintojas, žinomas dėl savo elegantiškų ir modernių dizainų bei patikimos kokybės. Ši akcija yra tik laikina, tad nepalaukite ilgiau ir užsisakykite savo mėgstamiausius šviestuvus jau dabar. Apsilankykite www.sviestuvai.lt svetainėje ir pasirinkite iš plačios šviestuvų pasirinkimo įvairovės. Paskubėkite – ši pasiūlymas galioja tik ribotą laiką, prekių kiekis ribotas.

Iki Spalio 31 d. “Ardena” el.parduotuvėje taikoma 20 % nuolaida visiems šio gamintojo šviestuvams nuo pradinės kainos. Nuolaidos nesumuojamos.

Įsigykite: https://www.sviestuvai.lt/nowodvorski-lighting-lenkija
Nuolaida galioja iki 2023.10.31