Pristatytas visiškai naujas „Hyundai“ „Santa Fe“

https://autofortasmotors.lt/ +37064680660 9-ojo Forto g. 47 Kaunas LT-48100 Įmonės kodas: 303825352
https://autofortasmotors.lt/ +37064680660 9-ojo Forto g. 47 Kaunas LT-48100

„Hyundai Motor Company“ šiandien pristatė radikaliai pakeistą visiškai naują „Santa Fe“. Penktosios kartos vidutinio dydžio visureigis perteikia savo išskirtinį dizainą, kuriame tarsi persipina gamta ir miestas.

Pirmą kartą nuo 2018 m. visiškai atnaujindamas „Santa Fe“ modelį, „Hyundai Motor“ pasirinko netradicinį požiūrį į gyvenimo būdą pagrįstą dizaino tipologiją, kad maksimaliai padidintų galinio krovinio talpą ir geriau prisitaikytų prie lauko ir miesto veiklos. Dėl to naujasis galingas modelis gali pasigirti tvirtu, bet subtiliai detaliu išorės dizainu ir erdviu, universaliu interjeru, kuris išplaukia iš padidinto bagažinės dangčio atvirumo ir suteikia naudotojams terasą primenančią erdvę, kada ir kur reikia.

Visiškai naujas „Santa Fe“ yra visureigis, randantis tobulą balansą tarp miesto gyvenimo ir pramogų lauke, susidorojantis su viskuo: nuo įtemptų šeimos maršrutų iki nuotykių kempinguose. Su ilgesne ratų baze, erdviu salonu ir terasa primenančia bagažinės dangčio erdve naujasis „Santa Fe“ atsiremia į visureigio pranašumus, kad pasiūlytų daugiau nei bet kada anksčiau universalumo ir aukščiausios kokybės klientų patirtį.
SangYup Lee Vykdomasis viceprezidentas ir „Hyundai“ pasaulinio dizaino centro vadovas

Unikalus išorės dizainas

Kvadratinė visiškai naujojo „Santa Fe“ forma ir išskirtinis siluetas atsirado dėl ilgos ratų bazės ir plačios bagažinės dangčio.
Automobilio priekis su aukštu gaubtu, H formos priekiniais žibintais ir drąsiais, aštriais sparnais, sukuria didybės jausmą. H formos priekiniai žibintai dera su H motyvo apatiniu priekiniu dizainu, kad padidintų vizualinį išbaigtumą.
H formos dizaino elementai iš naujo interpretuoja „Hyundai“ „H“ emblemą.

Žiūrint iš šono, pailginta ratų bazė puikiai dera su ryškia stogo linija, ryškiai apibrėžtomis ratų arkomis, sutrumpinta priekine iškyša ir 21 colio ratais – visa tai suteikia šiam visureigiui tvirtą ir nuotykių kupiną išvaizdą.
Dėl didesnio bagažinės dangčio galinė dalis yra paprastesnė ir subalansuoja bendrą išorės dizainą. H formos galiniai žibintai yra suvienodinti su priekiniais H žibintais, kad sukurtų harmoniją ir suteiktų išskirtinį „Santa Fe“ dizainą kelyje, dieną ar naktį.

Prailgintas bagažinės dangtis ir talpi kabina suteikia geriausią savo klasėje erdvę

Su daug vietos nuotykių ieškotojams ir jų įrangai, visiškai naujojo „Santa Fe“ interjeras suteikia daug erdvės be vargo gyventi ir leisti laiką lauke.

Patogesnis bagažinės dangtis atidarytas sukuria erdvų interjerą su terasos jausmu. Visiškai nulenkiamos antrosios ir trečiosios eilių sėdynės suteikia klasėje pirmaujančią erdvę. Visi šie atributai suteikia vartotojams galimybę lengviausiu būdu mėgautis buvimu lauke.

Rafinuotas interjeras maloniai nustebina, kontrastuodamas su stipria išore. Interjero dizainas pabrėžia horizontalias ir vertikalias linijas, o H-motyvas pritaikytas prie prietaisų skydelio ir ventiliacijos angų, kad padidintų atvirumo pojūtį.

Visiškai naujojo „Santa Fe“ interjero rafinuotumo pavyzdys – įvairios aukštųjų technologijų funkcijos, įskaitant lenktą panoraminį ekraną ir dvigubą belaidį įkrovimą. Išlenktas ekranas sujungia 12,3 colio skaitmeninį skydelį ir informacijos bei pramogų sistemą, pagerina vairuotojo matomumą ir suteikia prabangos pojūtį.

Be to, ryškiaspalvės sėdynės ir apmušalai sukuria erdvumo pojūtį, o švelnaus prisilietimo medžio rašto apdaila ir „Nappa“ odos sėdynės su subtiliais siuvinėjimais suteikia rafinuoto stiliaus.

Naujajame SUV taip pat panaudota daug tvarių medžiagų. Zomšinis apmušalas, automobilių kilimėliai ir antros bei trečios eilių sėdynių atlošai yra pagaminti iš perdirbto plastiko, o durų apmušalai – iš ekologiškos odos.

Vidaus ir išorės spalvos, įkvėptos natūralios šviesos, išryškina unikalų visiškai naujojo „Santa Fe“ stilių, suteikia įkvėpimo ir gyvybingumo kasdieniniam gyvenimui bei nuotykiams mieste ir lauke.