Lietuvių namų puošmena ir jaukumas – Sergio Leoni krosnys

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Daugiau kaip 50 metų Sergio Leoni dirbtuvės gamina meno kūrinius iš molio – koklines krosnis ir krosneles. Čia kiekviena detalė gaminama rankomis, naudojant natūralius gamtos elementus – molį, vandenį ir ugnį. Kaip sako pats Sergio Leoni – visa kita, tik meistriškumas ir kantrybė, o ko daugiau reikia, kad galėtume eksperimentuoti….

Šiuolaikinės technologijos ir nepriekaištinga klasikinė išvaizda – tai Sergio Leoni išskirtinis bruožas. Viskas apgalvota iki smulkmenų – nuo apdailos ir dekoro elementų iki kamino užbaigimo detalių.

 

 

Klientui pageidaujant galima individualiai rinktis ir derinti tarpusavyje spalvas ir matinę arba poliruotą paviršiaus dangą. Spalvų pasirinkimas tam tikriems modeliams yra gana platus – balta, gelsva, šampaninė, medaus spalvos, žalia, bordo, mėlyna ir juoda spalvos – pačios populiariausios. O taip pat galima užsakyti rankomis pieštus dekoro elementus, bei rinktis metalinių detalių spalvas, tai žalvaris, nerūdijantis plienas ar juodas metalas.

Degimo proceso technologiniai sprendimai leidžia pasiekti net 70-90% efektyvumą. Visa tai įpareigoja krosnių montavimo darbus atlikti profesionaliai ir kruopščiai, todėl gamintojas savo atstovus renkasi labai atsakingai.

 

Šiandien Sergio Leoni gaminamų krosnių modelių pasirinkimas gana platus – tai 11 modelių malkomis kurenamų krosnelių, 5 modeliai akumuliacinių krosnių ir 5 modeliai granulėmis kurenamų krosnelių, kuriose įdiegta technologija leidžia valdyti degimą net mobilaus telefono pagalba.

 

Kad krosnis teiktų ne tik šilumą, keletoje modelių sumontuotos maisto gaminimo orkaitės. Šeimininkės galės pradžiuginti šeimą ar draugus ir nuostabiais kepiniais, kas krosnį daro dar funcionališkesne.

 

Sergio Leoni produkcija skleidžia ne tik jaukią, nuostabią šilumą, bet ir sukelia nepakartojamas emocijas besigrožint išpuoselėtomis formomis ir spalvomis.

Išsamiau susipažinti su Sergio Leoni gaminiais ir gauti kvalifikuotą pagalbą renkantis ar montuojant krosnis, galite ilgamečio ir oficialaus atstovo Lietuvoje UAB „Decopolis“ salonuose Vilniuje, Verkių 44 (Medžio centre) ir Klaipėdoje, Dubysos g. 23, arba apsilankę internetinėje svetainėje www.decopolis.lt.