Ką reikia žinoti apie muilo akmens židinį?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Muilo akmens židinys

1. Paprastumo filosofija. Muilo akmens židiniai tai lengvai naudojami ir saugus produktas. Šiuos židinius lengva prižiūrėti ir įrengti, tuo pasirūpina profesionalūs specialistai. Žmogui reikia rūpintis tik ugnies uždegimu.

2. Švarus ir efektyvus degimas. Muilo akmens židinių gamintojas nuolat investuoja į degimo technologijų gerinimą. Dėl to šie židiniai yra itin efektyvūs – sukūrenus glėbį malkų namai išlieka šilti ilgą laiką. Švarus degimas ir aukštas naudingumo koeficientas palieka labai mažai pelenų.

3. Muilo akmuo (ugnies akmuo). Natūralus muilo akmuo (talkomagnezitas), iš kurio gaminami suomiški židiniai, turi ypatingas šilumos kaupimo savybes. Dėl šių savybių muilo akmens židiniai skleidžia švelnią ir malonią šilumą, neišdegina kambario oro. Švelniai šiltą židinio paviršių galima paliesti plika ranka ir nenudegti, o šiluma skleidžiama iki 47 val.

4. Šildymas biokuru. Mediena – atsinaujinantis ir aplinkai nekenkiantis šilumos šaltinis. Ekologiški muilo akmenes židiniai pritaikyti kūrenti malkomis, medienos briketais ir granulėmis. Be to, malkų reikia visai nedaug: sezonui pakanka 6–8 kubinių metrų medienos.

5. Išskirtiniai židiniai. Visi muilo akmens židiniai pasižymi trimis savybėmis: jie nekenkia aplinkai, yra ilgaamžiai ir savito dizaino. Židinių gamybai naudojamas muilo akmuo garantuoja lėtą ir malonų šilumos į aplinką skleidimą, o įdiegtos efektyvaus degimo technologijos padeda taupyti.

6. Šildymo galimybės. Naujieji muilo akmens židiniai gali būti prijungti ir prie vandens šildymo sistemos – tuomet kūrenant ugnį sušyla ne tik patalpos, bet ir naudojamas vanduo. Veikiantis muilo akmens židinys degimui gali naudoti orą iš išorės, tad neišdegina namų oro ir nekenkia sveikatai.

www.kadnebutusalta.lt