Roletų valymas

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Po ant langų užkabintais roletais išskleiskite laikraštį ar kitą medžiagą, kuri neleis dulkėms ir kitiems nešvarumams byrėti ant grindų. Kitu atveju po to gali tekti valyti ir grindis, nes ant roletų susikaupia nemažai dulkių. Įspėjų, kad verčiau neimtumėt naujausio numerio laikraščio: galite susilaukti nepasitenkinimo iš namiškių, kurie nespėjo perskaityti jiems įdomių straipsnių.

Nukratykite susikaupusias dulkes roletus virš vonios. Nepamirškite, kad iki vonios roletus turite nešti labai atsargiai, nes susikaupusios dulkės gali pasklisti po visus namus.

Atsargiai nuimkite roletus, stenkitės, kad dulkės byrėtų tik ant laikračio. Roletus išdėstykite ant to paties ant grindų patiesto dienraščio.

Roletus reikia valyti su drėgnu medžiaginiu skudurėliu. Jei roletai yra visiškai balti galite ant jų užpilti baltiems paviršiams skirtų valymo medžiagų. Žinoma, nepersistenkite, kitaip nei žaliuzės, roletai yra pagaminti iš medžiagų, kurios gali nusitrinti. Taip pat atkreipkite dėmesį į gamintojo instrukcijas: juose gali būti parašyti tinkamiausi patarimai skirti būtent jūsų roletų modeliui ir audiniams, iš kurių jis pagamintas.

Roletai

Baigę darbą pakabinkite roletus ant langų ir grožėkitės savo darbo vaisiais. Dabar galite drąsiai kviestis svečius, kurie pro akis tikrai nepraleis kruopščiai prižiūrėtos langų puošmenos.

Pakartokite šiuos veiksmus po metų. Optimalu užsiimti roletų valymu kartą per metus. Kitaip nei grindys ar kilimai, ant kurių nešvarumai matosi labai ryškiai, roletai ilgą laiką gali atrodyti švarūs. Tiesa, taip tik atrodo. Ant jų vistiek kaupiasi dideli nešvarumų ir dulkių kiekiai. Šiuose nešvarumuose gali veistis kenksmingi mikroorganizmai, dėl kurių mažiems vaikams išsivysto alergijos. Patalpose, kuriuose gaminamas maistas verčiau roletus pakeisti į žaliuzes. Maisto gaminimo metu sklindantys kvapai gali įsigerti į roletų audinius ir juos teks dažniau valyti.

 

Reklama: roletai internetu