Roletai tiks bet kuriai erdvei

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Tačiau vis tiek kažkuriuo metu atsiranda poreikis užsidengti langus, nors galbūt metų metais tam ir nebuvo poreikio.

Tuomet prireiks detaliau pasidomėti, kas būtų gražiausia jūsų namų aplinkoje, kas atliktų kuo daugiau funkcijų ir maksimaliai patenkintų poreikius.

Mat langus galima uždengti seniai mėgiamomis užuolaidomis iš įvairiausių audinių, žaliuzėmis, romanetėmis ar roletais, taigi rinktis tikrai yra iš ko ir čia svarbiausia gerai žinoti, ko labiausiai norėtųsi, o jau interjero specialistai visuomet patars, kas tinka.

Dažniausiai kažkuria priemone dengti namų ar įstaigos langus verčia būtinybė:

• kai vargina per ryški saulės šviesa ir tai trukdo dirbti, mokytis, susikaupti ar, sakykim, tiesiog žiūrėti televizorių;
• kai karštuoju metų laiku patalpos dėl didelių langų pavirsta į savotišką šiltnamį, nes yra prikaitinamos kaitrios saulės;
• kai už lango žingsniuoja smalsūs praeiviai, o norisi bent kartais šiek tiek turėti intymių akimirkų.

Savaime suprantama, kad visuomet norėsis pasirinkti tai, kas tuo metu yra madingiausia, arba kitaip sakant, „ant bangos“. Tačiau interjero dekoratoriai tvirtina, jog madingiausia yra tai, kas labiausiai tinka prie supančio interjero.

Taigi, jei savuosius langus nutarėte uždengti šiuo laikmečiu itin mėgiamais roletais, tuomet taip pat teks nemažai pasidomėti, kuriuos iš jų rūšių pasirinkti. Tačiau, jei namuose esama nepakankamai erdvės, tuomet tikrai nereikėtų juose kabinti užuolaidų, kurios užima nemažai vietos, o pasiūtos iš išskirtinio audinio jos tiesiog reikalaus erdvės, kad būtų tinkamai įvertintos.

Roleto kasetė ir kreipiančiosios yra pagamintos iš aliuminio profilio, o valdymo mechanizmas bei antgaliai – iš aukštos kokybės plastiko, jie patogiai priglunda prie lango ir visiškai neužima vietos ant palangės.

Roletai skiriami į šias rūšis:

• „Diena – naktis“. Tai tokie roletai, kurie yra gaminami iš kokybiško dvigubo audinio. Dviejų skirtingų audinių dermė sukuria tamsos ir šviesos efektą, kai prasilenkia vienas su kitu. Tai – viena iš roletų naujovių, kuri sukuria ne tik išskirtinį vaizdą, bet ir suteikia reikiamus patogumus, pvz. nakties tamsą, kai norisi numigti dienos metu. Toks roletų variantas leis stebėti gatvės vaizdus pro langą, tačiau iš lauko nesimatys tuo metu visiškai nieko. Paslaptinga? Taip! Ir nepaprastai patogu.

• Klasikiniai roletai vertinami dėl savo universalumo, lengvo montavimo, priežiūros bei valdymo. Tokie roletai gali būti derinami ir su užuolaidomis, jei be jų neįsivaizduojate savo jaukių namų (na juk niekas neužginčys tos nuomonės, kad užuolaidos visuomet suteikia jaukumo).

• Nuo karščio. Ant langų sumontavus tokius roletus jų funkcija nebus tik apsauga nuo saulės kaitrią vasarą ar žiemą nuo spiginančių jos spindulių. Specialūs roletai, kurių išorinė pusė skiriasi nuo vidinės, tiesiog nepraleidžia saulės spindulių į patalpą, bet taip pat geba dienos metu sukurti visiškos tamsos aplinką joje.

• „Silkuette" roletai (vadinami ir ritininėmis užuolaidomis) audinių panaudojimu bei jų raštų išskirtinumu tarsi primena užuolaidas, tačiau yra prigludę prie lango. Reguliuojant permatomo ir nepermatomo audinio juostų pasvirimo kampą įmanoma pasididinti ar susimažinti šviesos patekimą į patalpą.