NUOLAIDA STUDENTAMS: atraskite stiliaus ir funkcionalumo harmoniją su 15 % nuolaida žaliuzėms ir roletams!

https://www.ardena.lt/ 8 700 35005 Vytenio g. 20, LT-03229 Vilnius Įmonės kodas: 221508790 Įmonės PVM kodas: LT215087917
https://www.ardena.lt/ 8 700 35005 Vytenio g. 20, LT-03229 Vilnius

Vasaros atostogos lėtai užleidžia kelią pasiruošimui rudeniui, o tai reiškia, kad netrukus sugrįš nauji mokslo metai. Norime padėti jums sukurti jaukią mokymosi erdvę, kurioje stilius ir funkcionalumas susijungia harmonijoje. Džiaugiamės galėdami pristatyti mūsų naują nuolaidų programą visiems studentams, kurie nori papuošti savo erdvę aukščiausios kokybės žaliuzėmis ir roletais.

Kodėl verta pasinaudoti šia nuolaida?

15 % Nuolaida – visiems produktams nuo pradinės kainos: Visiems studentams, norintiems praturtinti savo gyvenamąją ar mokomąją erdvę su elegantiškomis ir funkcionaliomis žaliuzėmis bei roletais, siūlome išskirtinę 15 % nuolaidą be žvaigždučių. Tai puiki galimybė sutaupyti ir tuo pačiu atnaujinti savo erdves.

Stiliaus įvairovė: nepriklausomai nuo to, ar jūs vertinate modernų minimalizmą, klasikinius potėpius ar drąsią ekspresiją, mūsų plačiame asortimente rasite viską, ko reikia jūsų norimam interjerui sukurti. Pasirinkite iš daugybės spalvų, medžiagų ir dizainų.

Funkcionalumas ir privatumas: Mūsų gaminamos žaliuzės ir roletės ne tik suteikia jūsų erdvei vizualinį išskirtinumą, bet ir padeda reguliuoti šviesos kiekį bei užtikrina jums reikiamą privatumą. Tai svarbu tiek mokantis, tiek poilsio metu.

Kaip pasinaudoti šia nuolaida?

Užsisakykite Meistro Paslaugas: Norėdami užtikrinti, kad jūsų žaliuzės ar roletai bus įrengti tinkamai, pasinaudokite mūsų meistro paslaugomis. Užsakymą galite padaryti tiesiog kreipdamiesi telefonu arba užpildę užsakymo formą mūsų svetainėje.

Aplankykite mūsų salonus: Taip pat kviečiame jus aplankyti mūsų artimiausią saloną ir pasikonsultuoti su mūsų specialistais. Jie su malonumu padės jums išsirinkti tinkamiausią variantą pagal jūsų poreikius ir skonį.

Priminimas: Ši akcija neterminuota ir gali būti stabdoma įmonės sprendimu. Todėl nedelskite – pasinaudokite puikia galimybe atnaujinti savo erdvę su nuostabiomis nuolaidomis!

Sukurkite savo mokymosi ir gyvenimo erdvę, kuri atspindės jūsų stilių ir prisidės prie komforto bei produktyvumo. Mes esame čia, kad padėtume jums pasiekti šį tikslą. Nedelsdami užsisakykite mūsų žaliuzes ir roletus su 15 % nuolaida ir pasinerkite į naujus mokslo metus!