NAUJA NUOLAIDŲ PROGRAMA SENJORAMS: Sutaupykite 20%, įsigydami žaliuzes ir roletus!

https://www.ardena.lt/ 8 700 35005 Vytenio g. 20, LT-03229 Vilnius Įmonės kodas: 221508790 Įmonės PVM kodas: LT215087917
https://www.ardena.lt/ 8 700 35005 Vytenio g. 20, LT-03229 Vilnius

Saulės šviesos, šilumos ir komforto – mes pasirūpinsime, kad jūsų namai spinduliuotų jaukumu. Neabejojame, jog jūsų namai yra ne tik jūsų poilsio oazė, bet ir jūsų gyvenimo džiaugsmo šaltinis. Todėl norime jums pristatyti mūsų visiems senjorams skirtą ypatingą pasiūlymą – nuolaidų programą senjorams visoms žaliuzėms ir roletams!

Sutaupykite 20 % įsigydami naujas žaliuzes ir roletus, kurie ne tik suteiks jūsų namams naują išvaizdą, bet ir padės suvaldyti šviesos srautą, apsaugoti nuo per daug kaitinančios saulės spindulių bei užtikrins jūsų privatumą.

Kad įsigytumėte žaliuzes ir roletus su 20 % nuolaida, turite du pasirinkimus:

Iškvieskite Meistrą: Mūsų profesionalus meistras galės atvykti pas jus, įvertinti jūsų poreikius ir padės išsirinkti tinkamas žaliuzes ar roletus jūsų namams. Jums tereikia susisiekti su mumis ir mes suplanuosime vizitą jums patogiu laiku.

Aplankykite Mūsų Saloną: Jūs taip pat galite apsilankyti viename iš mūsų salonų, kuriuose galėsite išsamiau susipažinti su pasiūla, pasitarti su mūsų specialistais ir išsirinkti jums tinkančias žaliuzes ar roletas. Mūsų darbuotojai su malonumu jums padės ir patars, kaip pasiekti pageidaujamą efektą.

Mes suprantame, jog jūsų namai yra jūsų pasaulis, todėl stengiamės, kad pasirinkimas būtų ne tik lengvas, bet ir malonus procesas. Pasinaudokite šia nuostabia progam ir leiskite mums prisidėti prie jūsų namų grožio ir komforto.

Neskubėkite praleisti šios galimybės! Pasinaudokite 20 % nuolaida žaliuzėms ir roletams – jūsų namai nusipelnė tobulumo!

Kreipkitės į mus jau šiandien ir atraskite naują namų apipavidalinimo kelią su mūsų nuolaidų programa senjorams. Mes padėsime sukurti jūsų svajonių namus!

Akcijos terminas neterminuotas, tačiau skubėkite pasinaudoti šia pasiūlymo galimybe. Mes stengsimės užtikrinti šią nuostabią pasiūlą, kol prekių atsargos leis, tačiau atkreipkite dėmesį, kad akcija gali būti stabdoma įmonės sprendimu.

Pasinaudokite nuolaidų programa senjorams – meistrą iškvieskite telefonu: +37061066111