Natūralios šviesos kontrolė

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Fasadinės žaliuzės – įstiklintų pastatų fasadų apsauga

Vienas naujesnių produktų žaliuzių rinkoje – fasadinės žaliuzės, skirtos uždengti langus ir įstiklintų pastatų fasadus iš išorės. Fasadinių žaliuzių horizontaliai išdėstytos juostos reguliuojamos pasirinkus norimą tamsumo lygį. Jos apsaugo patalpas ir jose esančius daiktus nuo saulės ir neigiamo aplinkos poveikio (pvz., iš gatvės sklindančio triukšmo), o svarbiausia nuo besiskverbiačios į patalpą šilumos.

Atsižvelgiant į individualius kliento poreikius, galima pasirinkti mechaninį arba automatinį sistemos valdymo būdą. Fasadinės žaliuzės – tai universalus gaminys, pritaikomas ir naujuose, ir renovuojamuose pastatuose.

 

 

 

Išorinės ritininės žaliuzės

Išorinės ritininės žaliuzės „Refleksol“ – tai išorinė apsaugos nuo saulės sistema, kuri padeda puikiai sulaikyti tiesioginius saulės spindulius ir neleidžia įkaisti patalpoms, taip sutaupant nemažai oro kondicionavimui skirtų išlaidų. Fasadinių ritininių žaliuzių audinio spalvų gama leidžia jas lengvai priderinti prie bet kurio pastato. Iš stiklo pluošto siūlų, padengtų PVC plėvele, pagal specialią technologiją gaminamas audinys yra atsparus gamtos veiksniams – nepelija, nedrėksta, neblunka. Jei norima labiau apsisaugoti nuo vėjo, montuojami papildomi profiliai prilaikantys audinį.

Naudojami „Refleksol“ sistemoje audiniai, į patalpą praleidžia pakankamai šviesos, tiesioginiai saulės spinduliai yra išsklaidomi, nesukuria atspindžių, neblukina viduje esančių daiktų, netrukdo dirbti kompiuteriu. Šią elektriniu būdu valdomą sistemą galima naudoti ir kino salėse bei auditorijose.

 

 

 

„Sunshield“ – žaliuzių sistema, išsiskirianti geometrinėmis formomis

UAB „Ardena“ pristato sistemą „Sunshield“, kuri skirta ne tik standartiniams, bet ir didelių matmenų, netaisyklingos formos langams, taip pat langams su nuolydžiu. Todėl jas rekomenduojama naudoti prekybos centruose, žiemos soduose, verandose ir t. t. Vertikaliai, horizontaliai ir įvairiais kampais montuojamos žaliuzės gali būti pačios įvairiausios: apskritimo, trapecijos, rombo, trikampio ir kitų nestandartinių formų. Gerai apsauganti patalpas nuo saulės spindulių ir įkaitimo, „Sunshield“ sistema turi elektrinį variklį ir yra valdoma pulteliu arba jungikliu. Patogus valdymo mechanizmas leidžia lengvai kontroliuoti šviesos kiekį patalpoje. Atsižvelgiant į patalpų tipą ir stilių, galima rinktis medines arba aliuminines žaliuzes, montuojamas pastato viduje arba išorėje.

 

 

 

Elektriniai užuolaidų karnizai – komfortas Jūsų namuose

Nuotoliniu būdų valdomos užuolaidos bet kuriuose namuose suteikia gyvumo ir papildomą komforto jausmą. UAB „Ardena“ savo klientams gali pasiūlyti įvairių gamintojų elektrinius užuolaidų karnizus. Olandų kompanijos „G-Rail“ aukščiausio lygio elektrinių karnizų sistema leidžia valdyti užuolaidas labai tyliai. Mechanizuotų užuolaidų įvairovę papildė ir kompanijos „Somfy“ gaminiai.

Pietų Korėjoje gaminami „Autoline“ karnizai pasižymi patikimumu ir paprastu valdymu, o universali įrenginio išvaizda sistemą leidžia pritaikyti ir kukliame, ir puošniame interjere. Jei klientas pageidauja, kad būtų pasiektas nepriekaištingas rezultatas, „Ardenos“ darbuotojai pasiruošę bendradarbiauti ir su užuolaidas klientui siuvančiais meistrais.

 

Erdvės formavimas širmomis

Moderni slankiųjų užuolaidų sistema „Panel track“ naudojama norint padalinti arba atskirti erdves patalpos viduje, taip pat idealiai tinka dideliems langams uždengti. Širmos valdomos dviem būdais: virvele arba pritaikius elektrinį variklį. Tokioms širmoms valdyti naudojamos elektrinių užuolaidų karnizų sistemos.

Širmos juostos slenka labai tyliai. Siekiant užtikrinti maksimalų komforto lygį, pasirinkus atitinkamą elektrinę širmų valdymo sistemą galima užprogramuoti norimas (komfortinias) pozicijas (kurioje vietoje turėtų sustoti slenkančios juostos). Klientas pagal individualius savo poreikius gali pasirinkti spalvas, audinio juostų skaičių, jų plotį, išsiskleidimo kryptį.