Vonių tipai

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Vonios skiriasi ir savo formomis bei dydžiu – tai priklausys nuo vonios kambario įvaizdžio, dydžio, jūsų poreikių ir galimybių. Galite rinktis vonią su dušu arba be jo. Svarbiausia pasirinkti patvarias medžiagas, atsparias mechaninam poveikiui, ilgai išlaikančias puikią išvaizdą. Vonios vietą lems vandentiekio ir nuotekų sistemos vieta, tačiau radikaliai pertvarkant vonios kambarį, tai galima pakeisti. Pirkdami vonią pasikonsultuokite su specialistu. Atkreipkite dėmesį, kad ant vonios paviršiaus neturi būti jokių įbrėžimų, jis neturi būti slidus (dėl jūsų pačių saugumo).

Populiariausios vis dar yra vonios iš kaučiuko. Prancūzų, ispanų ir italų gamintojų vonios pasižymi puikia kokybe. Galite rinktis ir pagamintas iš plieno ar akrilo – tokios vonios yra lengvesnės, elastingesnės. Tai suteikia galimybę pagaminti įvairesnių formų vonias. Tačiau yra ir minusų: lyginant su kaučiukinėmis voniomis, iš plieno pagamintose voniose vanduo atvės greičiau, jos yra nestabilesnės.

Vis labiau populiarėja akrilinės vonios – jų paviršius gražiai spindi. Kaip ir plienas, akrilas yra elastinga medžiaga, todėl galima išgauti įvairias formas bei spalvas. Nutekamosios angos gali būti įrengiamos ir viduryje, ir vonios gale. Dar vienas akrilo teigiamas bruožas – vanduo ilgiau išliks šiltas ir vonios teikiamais malonumais galėsite pasimėgauti kiek ilgiau. Atkreipkite dėmesį, kad akrilines vonias reikia valyti specialiomis priemonėmis, nes jos gana neatsparios mechaniniam poveikiui.

Nepaisant to, akrilas yra tinkamiausia medžiaga vonioms gaminti.
Pastatę vonią, galite ją apklijuoti plytelėmis. Taip vonios kambarys atrodys vientisesnis, bus patogiau valyti ir vanduo nepateks ant žemės.