Vonia be taisyklių- laužome stereotipus

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Tegyvuoja spalvos!

Spalvingos dienos pradžiai puikiai nuteiks nuotaikingos detalės. Pats vonios kambarys gali būti netgi baltas, tačiau jame esančios dekoro detalės – šviestuvai, maišytuvai, lentynėlės, padėkliukai, augalai, rankšluosčiai, veidrodžio rėmas, kilimėlis ir kiti smagūs elementai – suskurs itin žaismingą, šiuolaikiškai eklektišką, bet kartu vientisą įspūdį.

 

Paprastai ryškius motyvus besirenkantys žmonės mėgsta permainas, taigi bene didžiausias tokio dekoro pranašumas tas, kad kompoziciją ir ritmiką galima nuolat keisti, tarsi mozaiką perdėlioti taip kardinaliai pakeičiant vonios kambario charakterį ir nuotaiką.

Boho jaukumas

Laisva dvasia dvelkianti ramybė. Įvairiausių augalų oazė, mediniai baldai, šiaudiniai, kamštiniai, pinti dekoro elementai, lininiai, medvilniniai audiniai, hipiški raštai. Daug investuoti nereikės: čia puikiai tiks kaime rasta medinė lentynėlė su metalinėmis konstrukcijomis, seni moliniai vazonai, žalvariniai indeliai iš senelio garažo ir iš atraižų pintas kilimėlis. Autentiški daiktai visuomet daug vertingesni. Neįpareigojantis žemės spalvų koloritas skaidriame vandens fone sukurs išties atpalaiduojančią, nerūpestingą nuotaiką. Tūkstančio žvakių šviesoje maloniai pakvies su pasimėgavimu įsitaisyti karštoje vonioje kvapą gniaužiančių įspūdžių kupinos knygos draugijoje.

 

 

 

  

Tikroms undinėlėms

Žaižaruojančių blizgučių magija skirta tik šventėms? O kas pasakė, kad kiekviena diena negali būti tokia? Mažulytės stiklinės plytelės tarsi deimančiukai, vadinamos mozaika, ypatinga aura apgaubs bet kokią erdvę. Jų kuriami saulės zuikučiai garantuotai praskaidrins net niūriausią rytą. Taip pat kriauklinės, blizgia glazūra padengtos, itin madingos metallic motyvais dekoruotos plytelės ar netgi blizgiomis monetomis nusagstyti paviršiai kartu su kitais išskirtiniais vonios kambario akcentais nuplukdins gilyn į romantišką, svajingą, kiek mistišką vandens pasaulį.

 

  

 

 

 

 

 

  

Tapetai? Tapetai!

Vonios kambaryje tai gan netikėtas sprendimas, tačiau vienas iš kelių kuriant originalų, išskirtinį interjerą yra paviršių medžiagiškumas, o kur jau spalvų, raštų ir atvaizdų kombinacijos. Tapetai – nepelnytai primirštas interjero elementas. Įvairiai derinami tapetai, plytelės ir medis gali duoti netikėtų rezultatų. Smagūs tapetų motyvai, derinami su kitais vonios kambario elementais, gali interjerą pakelti visai į kitą lygį, sukurti įspūdingą, pakilią nuotaiką neišleidus begalės pinigų. Žinoma, tapetais patariama dekoruoti tas vietas, kuriose mažiausia vandens taškymo tikimybė.

 

 

 

  

 

Žavingasis art deco

Nors sakoma, kad šis stilius labiau pavergia savo vizualinėmis nei funkcinėmis savybėmis, paradoksalu, tačiau tokioje mažoje patalpoje, kaip vonia, galima sutalpinti ir viena, ir kita. Art deco be galo svarbu detalės ir ypač medžiagos. Čia jos derinamos gan eklektiškai, bet jų kombinacija turi sudaryti itin gerą, abejonių nekeliančią kompoziciją.

 

Daiktų gali būti mažai, bet kiekvienas jų turi turėti labai išraiškingą charakterį. Niekas negali būti pamiršta, netgi durų rankena. Skamba gan pretenzingai, tačiau nepamirškite, kad galima derinti itin brangius daiktus su ne tokiais brangiais, taip pat pasitelkite fantaziją: sienų raštą galite numarginti naudodami trafaretą, seną spintelę perdažyti derančia spalva, rankenas pakeisti į stiklines – ir štai turite be galo stilingo vonios kambario pagrindą.