Vandens nuleidimo mechanizmas visada po ranka

www.tece.com/lt/ +370 37 314 078 Islandijos pl. 217-2, LT-49165
www.tece.com/lt/ +370 37 314 078 Islandijos pl. 217-2, LT-49165
TECE nuleidimo mechanizmas

Nauja, pneumatinė pakabinamo unitazo vandens nuleidimo plokštelė „TECEflushpoint“ išsiskiria tuo, kad jos nebūtina montuoti prie vandens bakelio. Jai vietą galima parinkti ten, kur patogiausia pasiekti ranka.

Toliau plečiasi TECE vandens nuleidimo technologijos ir plokštelių asortimentas. Skirtingai nei kitų vandens nuleidimo plokštelių, naujosios pozicija nėra griežtai susieta su vandens bakelio vieta. Ji gali būti montuojama bet kurioje vietoje, iki 1,7 m spindulio atstumu nutolusioje nuo bakelio.

Naudotojui tai reiškia papildomą komfortą. Vandens nuleidimo mechanizmas visada yra po ranka, nereikia niekur gręžiotis, siekti. Tas ypač aktualu, kai vonios kambarį reikia pritaikyti žmonėms, turintiems ribotų judėjimo galimybių.

Plokštelė patogi ir montuotojams. Pneumatinio nuleidimo mechanizmas ant vandens nuleidimo vožtuvo uždedamas vienu spustelėjimu.

Patogumą kiekvienas suvokia skirtingai ir individualiai. Net kalbant apie pakabinamo unitazo vandens nuleidimą, žmonės turi skirtingų lūkesčių, priklausomai nuo gyvenimo situacijos ar tiesiog įnorių, įsivaizdavimo.

Žmonėms, turintiems ribotų judėjimo galimybių, gali būti praktiškiau ir patogiau, jei vandens nuleidimo plokštelė yra sumontuota ant sienos, šone, o ne už nugaros, tiesiai ant bakelio, kaip įprasta.

 

Vandens nuleidimo mechanizmas

„TECEflushpoint “ tinka bet kuriam TECE unitazo bakeliui. Ji gali būti montuojam ir kaip papildoma vandens nuleidimo plokštelė, greta kitos, sumontuotos ties bakeliu, ir tik viena. Jei plokštelė ties bakeliu nemontuojama, jos vietoje dedamas dangtelis, kuris yra kaip prieiga prie sienoje paslėpto vandens bakelio jo techninei priežiūrai.

Naudojant “TECEflushpoint“, vandens nuleidimo mechanizmas bakelyje valdomas pneumatiniu būdu, todėl nereikia elektros energijos. Pneumatinis vandens nuleidimo mechanizmas vienu paspaudimu uždedamas ant nuleidimo vožtuvo.

Yra galimas viengubo ir dvigubo nuleidžiamo vandens kiekio „TECEflushpoint “ plokštelės variantas. Dėl įvairaus ir patrauklaus dizaino ji puikiai tiks bet kokioje aplinkoje. Plokštelė gali būti tvirtinama prie sienos arba integruojama į baldus.

Dvigubo nuleidimo sistemos plokštelė gaminama su baltos, poliruoto chromo ir matinio chromo spalvos apvaliu arba kvadratiniu dangteliu.