Taip šiandien kuriami vonios kambariai

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Potinkinė sistema Geberit

Jokių apribojimų vonios kambario dizainui, greitas montavimas statybų aikštelėje, keli patyrę meistrai ir optimalus išlaidų ir naudos santykis.

Būtent to tikisi klientai, kai kalbama apie vonios kambario planavimą ir įrengimą. Naudojant Geberit potinkines sistemas, rasite tinkamą sprendimą visiems iššūkiams.

Visoms situacijoms- GEBERIT DUOFIX

Naudodami Geberit Duofix modulius, montuotojai ir projektuotojai turi platų universaliai pritaikomų, tvirtų potinkinių modulių asortimentą, skirtą daugumai sanitarinių prietaisų. Tiek naujuose, tiek ir renovuojamuose vonios kambariuose bet kuri situacija lengvos konstrukcijos (gipso-kartono) sienoje gali būti išspręsta su Geberit Duofix potinkiniais moduliais.

Dėl išskirtinai tvirtos ir didelę apkrovą laikančios konstrukcijos ir sumaniai suprojektuotų, lengvai reguliuojamų montavimo laikiklių, šie potinkiniai moduliai yra pritaikyti instaliacinei sienelei, pilno aukščio sienai prie mūro sienos arba lengvos konstrukcijos pertvaroms.

Geberit DUOFIX

– Universaliai pritaikomi potinkiniai elementai lengvos

konstrukcijos sienai

– Galima montuoti keletą potinkinių elementų sukuriant bendrą

sistemą priešais sieną arba kaip atskir ą pertvarą

– Maksimali dizaino laisvė dėl plonos montavimo element ų

konstrukcijos

– Optimali garso izoliacija

 

 

 

GEBERIT DUOFRESH – gaivus oras kiekvienam

Nemalonūs kvapai pasinaudojus tualetu lieka praeityje.

Geberit DuoFresh blogų kvapų ištraukimo įrenginys surenka blogus kvapus ten, kur jie atsiranda: pačiame WC puode. Oras yra išvalomas per keraminį filtrą, o tylus ventiliatorius iš kar to išpučia švarų orą atgal į vonios kambarį. Oro gaiviklių naudojimas, langų darinėjimas, kvapiųjų žvakių deginimas – visa tai tampa nebereikalinga, nes pasinaudojus tualetu blogas kvapas nepasklinda po vonios kambarį.

Dėka atstumo jutiklio, kvapų ištraukimas visada aktyvuojasi automatiškai, kai kas nors atsisėda ant WC puodo. Blogų kvapų ištraukimo įrenginys puiki idėja

svečių vonios kambariui. Papildomam komfortui, įrenginys turi švelnų orientacinį apšvietimą ir priedą sanitarinėms WC lazdelėms. Geberit DuoFresh blogų kvapų ištraukimo įrenginį galima montuoti į bet kurį Geberit Sigma montavimo elementą ir derinti su daugeliu Sigma serijos vandens nuleidimo mygtukų.

Kaip veikia blogų kvapų ištraukimo modulis – Geberit Duofresh

Geberit DuoFresh kvapų modulis