Susikurkite savo vonios kambario stilių

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Sienos nebėra tiesiog sienos iš laminuota medžiaga ar plytelėmis apklijuotų gipso kartono plokščių. Yra keli svarbūs dalykai, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį svarstant naujas vonios kambario dizaino idėjas.

Praustuvai

Ši sfera patyrė, ko gero, daugiausia pokyčių. Dabar stovu paaukštinti praustuvai yra populiaresni nei bet kada anksčiau. Užuot įkūrus juos ant tuščios spintelės, praustuvai stovi ant estetiškų stovų. Stovas yra skirtas paslėpti vamzdžiams ir bendrą praustuvo vaizdą padaryti patrauklų. Nors stovai yra gražūs, neteksite savo spintelės, o tai turbūt reikš tai, kad turėsite paieškoti kitos vietos rankšluosčiams laikyti.

 

Vonia

Dabar nebebūtina apsistoti ties standartine keturkampe vonia. Galima rasti begalę įvairių dydžių ir formų vonių, kurios bus gerokai patogesnės už šias senoviškas. Net jeigu ir nemėgstate pliuškentis vandenyje, investuoti į gerą vonią – puiki mintis.

 

Jei iš tiesų nenorite vonios, galbūt apsistosite prie minties įsirengti atskirą dušo kabiną. Jos gali sutaupyti daug vietos ir labai tinka ankštiems vonios kambariams. Vis dėlto dušo kabinos pasirinkimas riboja jūsų galimybes – užsimanę pagulėti vonioje, to padaryti tikrai negalėsite.

 

Grindys

Turite kruopščiai apgalvoti ir vonios kambaryje naudojamų grindų tipus. Naudoti galima daug įvairių medžiagų. Be to, derėtų apmąstyti ir tai, ar norėtumėte įsirengti grindų šildymą – tai išties daro didžiulę įtaką jūsų vonios kambario komfortui ir išvaizdai. Šildomos grindys gali pasirodyti dėmesio neverta smulkmena, tačiau būtent maži dalykai padaro jūsų vonią tokią, kokia ji yra.

 

Vonios kambario dizaino tendencijos labai greitai kinta, ir gali būti išties nelengva žengti koja kojon su mada. Dabar turite daug daugiau galimybių negu bet kada anksčiau. Galite įsirengti nuostabų praustuvą – ir jūsų vonia atrodys daug gražesnė negu kada nors galėjote įsivaizduoti. O gal tiesiog pakeiskite nusibodusius vonios aksesuarus naujais. Pavyzdžiui, pakeiskite senus rankšluosčius naujais ir vonios kambarys atrodys kitaip. Prieš pradedant, reikėtų apsvarstyti, kokį rezultatą norėtumėte pasiekti, keisdami savo vonios kambario dizainą.