MEDA – šveicariška estetika vonios kambaryje

https://supernamai.lt +37061414442 Lazdynų g. 21-111, Vilnius Įmonės kodas: 302333597Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://supernamai.lt +37061414442 Lazdynų g. 21-111, Vilnius
MEDA maišytuvai

Šveicarijos vonios įrangos gamybos flagmanas LAUFEN išleido naują vonios kambario kolekciją gražiu lietuviškai skambančiu pavadinimu MEDA, suderinančią kasdienį praktiškumą su nesenstančia estetika. Dėl univesalaus dizaino naujoji kolekcija gali būti lanksčiai derinama su įvairiais interjero dizaino stiliais. Darnią MEDA kolekciją sudaro praustuvai, unitazai, bidė, baldai, vonios ir maišytuvai.

MEDA serijos dizainą LAUFEN patikėjo šveicarų dizaineriui Peteriui Wirzui ir jo dizaino studijai „Vetica“. P. Wirzas prieš keliolika metų sukūrė itin sėkmingą vonios kambario kolekciją LAUFEN PRO, kuri tapo tikru bestseleriu bei paprasto, gerai apgalvoto, nesenstančio dizaino sinonimu. MEDA visapusiškai išnaudoja naujas gamybos technologijas ir dizaino galimybes bei orientuojasi į tradicinius šveicariško dizaino privalumus: aiškumą, funkcionalumą ir dėmesį smulkmenoms. Rezultatas – vonios kambario kolekcija, kuri iš karto atrodo pažįstama ir įsilieja į bet kokią aplinką – nuo privačių vonios kambarių iki viešbučio apartamentų.

MEDA vonios įranga

Patrauklūs praustuvų akcentai

MEDA patrauklumą sukuria aukščiausios kokybės elementai, kuriais LAUFEN papildė savo kolekciją. Pavyzdžiui, praustuvai yra su dideliais vonios reikmenims skirtais paviršiais ir apvadais palei visą perimetrą, apsaugančiais nuo vandens nuvarvėjimo, ir plonomis, elegantiškomis nuo persipylimo apsaugančiomis angomis. Spalvų gama taip pat atspindi modernumą. Be baltos ir matinės baltos, keraminiai praustuvai yra elegantiško matinio grafito arba matinės juodos spalvos.

Galima rinktis iš įvairių praustuvų modelių: nuo 45 cm pločio mažo iki 130 cm dvigubo praustuvo, taip pat asimetrinių praustuvų su lentyna kairėje arba dešinėje pusėse ir 600 mm praustuvo-dubens su vieta maišytuvui kairėje arba dešinėje. Taip pat yra plonų, mineralinio liejimo praustuvų, pagamintų iš kompozitinės medžiagos „Marbond“. Ant baldų montuojami praustuvai yra nuo 440 iki 975 mm dydžio ir siūlomi tik blizgios ir matinės baltos spalvos.

MEDA

Unitazas su tylia sūkurinio nuplovimo technologija „Silent Flush“

Visi MEDA kolekcijos unitazai yra higieniški, be apvado („rimless“) ir yra pirmieji modeliai, kurie bus pasiūlyti su nauja LAUFEN tylaus sūkurinio nuplovimo „Silent Flush“ technologija. Ši naujoviška sūkurinė nuplovimo sistema galingai ir taip tyliai praleidžia vandenį per vidinį unitazo puodo paviršių, kad ji atitinka net pačius griežčiausius apsaugos nuo triukšmo standartus, todėl tai yra vieni tyliausių unitazų rinkoje. Ji taip pat sumažina vandens suvartojimą ir pagerina vonios kambario higieną.

Kolekcijoje yra visi planavimui svarbūs variantai: nuo pakabinamų kompaktiškų ir standartinių dydžių unitazų iki ant grindų pastatomų unitazų su bakeliu arba be jo. Be to, LAUFEN sukūrė tinkamas garsą izoliuojančias, labai paprastai montuojamas tarpines, kurios dar labiau sumažina triukšmo lygį.

MEDA asortimentą taip pat papildė pakabinamoji ir pastatomoji bidė. Visi blizgūs balti keramikos dirbiniai taip pat gali būti padengiami nešvarumus atstumiančia, lengvai valoma danga LCC (Laufen Clean Coat), užtikrinančia maksimalią higieną.

Plonasienės, dviejų spalvų vonios

MEDA kolekcijoje rasite laisvai statomą, prie sienos montuojamą bei dvi kampines vonias. Jos yra pagamintos iš blizgios kompozitinės medžiagos „Marbond“ – aukščiausios kokybės mineralinės medžiagos, sukuriančios natūralumo pojūtį. Prie sienos montuojami modeliai turi platesnę briauną, kurioje galima įrengti maišytuvą arba naudoti ją prausimosi reikmenims pasidėti.

Laisvai statoma vonia gali būti dvispalvė: matinė pilka išorė puikiai dera prie matinės grafito ir matinės juodos keramikos spalvų ar pilkų baldų, o vidus išlieka praktiškos blizgios baltos spalvos.

Platus protingus sprendimus įgyvendinančių maišytuvų asortimentas

Net maišytuvai atspindi MEDA būdingą dizaino kalbą. Juose dera ploni cilindriniai korpusai, platus snapelis ir priderintos svirtelės tipo rankenėlės, atspindinčios ovalią praustuvų formą. Kolekcijoje yra maišytuvai praustuvams, vonioms, dušams ir bidė. Galima rinktis iš maišytuvų su blizgaus chromo ir matine titano juoda PVD danga.

Viskas savo vietose

Peteris Wirzas ir LAUFEN taip pat sukūrė papildomų vonios baldų asortimentą, kad daiktai turėtų savo vietas, o erdvė visada būtų švari ir tvarkinga. Praustuvų spintelės pasižymi aiškiu, linijiniu dizainu su plonomis šoninėmis sienelėmis, atitinkančiomis praustuvų geometriją. Priekyje jas suskaido integruotos J formos rankenų juostelės, sukuriančias įdomią šviesos ir šešėlių sąveiką. Patvarių ir patogių aliumininių rankenų spalvos suderintos su baldų plokščių spalvomis.

Iki galo ištraukiami, švelniai uždaromi stalčiai suteikia daug vietos daiktams laikyti ir padeda palaikyti tvarką vonios kambaryje. Viduje esanti skirtukų sistema padeda geriau apžvelgti juose laikomą kosmetiką ir būtiniausius vonios reikmenis. 165 cm aukščio spintelė puikiai suteiks papildomos vietos rankšluosčiams ir vonios reikmenims.

Spalvų paletė, turinti 43 matinių dažų variantus, 3 specialios metališkos spalvos, laukinio ąžuolo apdaila sudaro galimybę sukurti individualų vonios kambario dizainą ir priderinti daiktus prie daugelio stilių. Vonios kambario baldai yra gaminami Europoje, naudojant medienos medžiagas iš sertifikuotų tvarių šaltinių iš Europos šalių.

Daugiau informacijos ir visos MEDA kolekcijos apžvalgą rasite LAUFEN interneto svetainėje.