Kokį gyvatuką verta rinktis?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Forma: atkreipkite dėmesį į patogumą

„Nors tradicinės „S“ formos ar kopėtėlių tipo rankšluosčių džiovintuvai yra populiarūs, klientai vis dažniau ieško išskirtinio dizaino sprendimų,“ – prasitaria R. Jurgelaitis. Greičiausiai gyvatukas bus naudojamas ne tik patalpos šildymui, bet ir rankšluosčių ar nuo lietaus permirkusių drabužių džiovinimui. „Atkreipkite dėmesį į gyvatuko gabaritus – jis turi būti patogus pasiekti ir padžiauti visus reikalingus rankšluosčius. Taip pat svarbus gyvatuko horizontalių išdėstymas, t.y. kiek yra tinkamų tarpų rankšluosčių kabinimui.“ – patarimais dalinasi A. Kondratas.

Dizainas: ieškokite originalių sprendimų

„Gyvatukas pastaruoju metu išgyvena renesansą ir yra atrandamas iš naujo ne tik kaip baltos kopėtėlės vonios patalpoje“ – sako architektas A. Kondratas. Jei mėgstate klasiką ar nedrįstate eksperimentuoti, rekomenduojama rinktis tradicinių formų džiovintuvą, tačiau eksperimentuoti su spalvomis, derančiomis interjere. Kita vertus, klasikos stilius neįpareigoja naudoti įprastų ir pasenusių sprendimų.

„Išanalizuokite savo kambario planą – būtent jis pasufleruoja netradicinius sprendimus. Originalus gyvatuko modelis gali praktiškai įsilieti į tam tikras patalpos zonas, pvz., gyvatukas kaip atitvarinė sienelė, kampinis ar horizontalus gyvatukas.“ – pataria architektas. Atkreipkite dėmesį, kad renkantis aptakių formų santechnikos įrangą, gyvatukas taip pat turėtų būti apvaliomis horizontalėmis, šiek tiek išlenktas ir atvirkščiai.

Spalvos: paverskite gyvatuką ryškiu interjero akcentu

„Atsižvelgdami į pirkėjų poreikius, gamintojai siūlo įdomaus dizaino gyvatukus, kuriuos gali nudažyti pasirinktomis spalvomis. Todėl gyvatukas tampa išskirtiniu vonios kambario akcentu“ – atradimais dalinasi A.Kondratas. Žaismingą nuotaiką spalvoti gyvatukai kuria ne tik vonioje, bet ir vaikų kambariuose. Pasak architekto, interjeruose pastaruoju metu skiriamas nemažas dėmesys radiatorių spalviniams sprendimams. Pagal galimybes, tradicinius baltus galima keisti į spalvotus ar perdažyti esamus, kad jie neišsiskirtų interjere ir derėtų prie kitų elementų.

Vieta: į namų erdvę pažvelkite kūrybiškai

Ne paslaptis, kad gyvatukas reikalingas kiekviename sanitariniame mazge, tačiau interjero tendencijos atveria neribotas galimybes maksimaliai pritaikyti gyvatukus žmonių patogumui tiek vonioje, tiek kitose gyvenamose patalpose. „Modernūs gyvatukai jaukiai įsilieja netikėčiausiose erdvėse ir išpildo, rodos, neįmanomas architektų fantazijas“ – pasakoja R. Jurgelaitis.

„Estetišką vaizdą padeda sukurti svarbi naujų gyvatukų detalė – „belaidžiai“ tenai. Taip išvengsite kabančio elektros laidų bei rozetės, nes elektros kabelis jungiamas per sieną. Žinoma, jei gyvatukas yra elektrinis ar kombinuotas.“ – pataria A. Kondratas.