Klozeto įrengimas

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Pritvirtinkite naują klozetą prie grindų. Tam yra du pagrindiniai būdai:

a) Klozetas tvirtinamas naudojant sriegius, įsukus juos į įvarus.
Kad nepažeistumėte klozeto, po sriegių galvutėmis užmaukite gumines poveržles. Gali būti, kad naujo klozeto tvirtinimo skylės pagal vietą neatitiks skylių, kur buvo pritvirtintas senasis klozetas. Tuomet atsimatavę, grąžtu, skirtu betonui (akmeniui), pragręžkite kitas skyles grindyse.

b) Klozetas tvirtinamas su epoksidiniais klijais (hermetiku).
Tiek grindis, tiek ir klozeto apačią reikia nuvalyti ir nuriebalinti. Abu paviršius apdirbti korundo akmeniu, kad susidarytų šiurkštumas.
Vėl nuriebalinti.
Atraminį paviršių (grindis) užtepti epoksidiniais klijais (hermetiku) 4-5mm sluoksniu ir klozetą standžiai prispausti prie grindų.
Palaukti kol visiškai išdžius klijai. Gali užtrukti apie 12val.

Prijunkite klozetą prie nuotekų kanalizacijos vamzdžio. Naudokite prievamzdį (alkūnę, movą) su gumine tarpine. Guminę tarpinę įstatykite į prievamzdį ir šį galą prijunkite prie klozeto.
Kitą prievamzdžio galą pajunkite į nuotekų kanalizacijos vamzdį. Prieš tai reikia nuvalykite nuotekų vamzdį nuo seno hermetizavimo ir papildomai galite pakeisti vamzdžio seną guminę tarpinę nauja tokia pačia tarpine.
Svarbiausias dalykas – sandarumas, todėl atidžiai hermetizuokite vamzdžių sandūras.

Prijunkite vandens nuleidimo bakelį. Dažniausiai jis tvirtinamas prie klozeto lentynėlės. Jeigu bakelis glaudžiasi prie sienos, galite jo galinę dalį patepti silikoniniais klijais. Tuomet jis papildomai bus pritvirtintas prie sienos.
Bakelio įvadą sujunkite su vandens įbėgimo vamzdžiu guminės žarnelės arba metalinio vamzdelio pagalba. Metalinės vamzdelis yra išvaizdesnis ir patikimesnis, kad laikui bėgant nesutruks. Tačiau guminė žarnelė yra lanksti ir galima prijungti esant sudėtingesniam priėjimui prie bakelio.

Kad sumontuotumėte bakelio vidines nubėgimo dalis, vadovaukitės įsigyto bakelio gamintojo instrukcijomis.