Kaip įsirengti vonios kambarį?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Patarimai, kaip įsirengti vonios kambarį:

Vonios kambarys paprastai yra visai šalia miegamojo, tačiau rekomenduojama juos atskirti bent jau nedidele sienele, kuri izoliuotų drėgmę ir sušvelnintų sklindančius garsus.

Natūralus apšvietimas nėra reikalingas. Jei jis visgi yra, geriausia, kad būtų iš rytų pusės. Bet kokiu atveju, turi būti papildoma ventiliacija.

Vonios kambaryje reikia įrengti vietas higieniniams reikmenims, tualetiniam popieriui, vaistams, namų priežiūros priemonėms, rankšluosčiams ir maudymosi reikmenims. Šių daiktų laikymui yra įvairių formų ir modelių spintelių bei lentynų, kurios gali būti pritvirtinamos prie sienų arba portatyvios, kad panorėjus galėtumėte perkelti į kitą vietą.

Keli iš tipų:

– Vieno aukšto spintelės;
– Ypač mažai vietos užimančios spintelės;
– Pakabinamos spintelės, pritvirtinamos varžteliais, pagamintos iš medinių ar metalinių rėmų;
– Didelės džiovyklos, dažniausiai dedamos balkonuose ar specialiose patalpose (džiovykloje);

Nerekomenduojama skalbimo mašinos laikyti vonioje, kadangi ji užima labai daug vietos, kuri galėtų būti panaudota kam nors labiau reikalingam, pavyzdžiui, rankšluosčių spintai.

Pagrindinis dalykas vonios kambaryje yra vonia, kuri taip pat yra ir pats didžiausias bei labiausiai pastebimas daiktas. Dažniausiai vonių talpa būna 150 – 200 litrų vandens. Galite pasirinkti iš skirtingų modelių ir dydžių vonių. Kai kurios būna visai mažos, o į kai kurias gali tilpti net keli žmonės, tad tikrai turėsite iš ko pasirinkti.

Jei norite įrengti atskirą dušą, jis užims maždaug 0,7 x 0,8 x 0,9m, kuris galės būti su geležiniais, emaliniais ar plastikiniais rėmais ir dugnu. Jei dušą darysite kartu su vonia, viską reikia padaryti labai kruopščiai. Lengviausia izoliuoti dušą su sintetinės medžiagos užuolaida, kuri eitų palei vonios kraštą.