Dušo kabina – kaip nesuklysti renkantis?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Pirmiausia reikia nutarti, kurioje vietoje stovės dušo kabina. Galbūt norėsite ją sujungti kartu su vonia, o gal išnaudosite tuščią vonios kambario kampą – visa tai turės įtakos dušo kabinos pasirinkimui. Kambario aukštis ir kiti matmenys taip pat lengviau padės priimti sprendimą šiuo klausimu. Keičiantiems seną prekę nauja geriausia nekeisti dušo kabinos vietos – išvengsite papildomų vandentiekio ir vamzdžių keitimo darbų.

Rinkdamiesi geriausią vietą dušo kabinai, turite nusipiešti kambario planą ir jame pažymėti duris, langus ir kitas kliūtis – tokiu būdu lengviau galėsite pamatyti, kurioje vietoje turėtų stovėti dušo kabina, ir tiksliau apskaičiuosite, kiek vietos jai galite skirti.

 

Dušo kabina vietoje vonios dažnai pasirenkama mažesniuose vonios kambariuose, nes, tinkamai ją sukomplektavus, galima sutaupyti nemažai vietos, kurioje bus galima sumontuoti kitus įrenginius. Vienas populiariausių variantų – kampinės dušo kabinos, kurios yra itin lengvai įmontuojamos ir neužima daug erdvės. Kartu su tokia dušo kabina rekomenduojama rinktis į vidų varstomas duris – jos padės sutaupyti šiek tiek vietos ir neapsunkins sudėtinga priežiūra.

 

Tuomet, kai dušo kabinos vieta ir tipas jau aiškus, pats metas pagalvoti apie stiklą. Optimalus pasirinkimas yra 8–10 mm storio stiklinės durys, nes jos yra tvirtos, ilgaamžės ir lengvai prižiūrimos. Nereikėtų pamiršti, kad storesniam stiklui reikės stipresnės atsvaros – priešingu atveju vertėtų rinktis 4–6 mm stiklą, kuris mėgstamas dėl įvairių dizaino sprendimų ir mažesnės kainos. Už matinio stiklo bus lengviau pasislėpti, o skaidrus paviršius vonios kambariui suteiks didesnės erdvės pojūtį. Grūdėtasis stiklas rekomenduojamas voniose, kuriose yra daug drėgmės – prieš renkantis dušo durelių stiklą, reikėtų atsižvelgti į visus šiuos kriterijus, nepamirštant atkreipti dėmesio į kambario interjerą.

 

Dušo kabina su padėklu ar be jo – į šį klausimą taip pat turėsite atsakyti patys. Įsigijus dušo kabiną kartu su padėklu, nereikės papildomai galvoti apie matmenis, nes padėklas pagamintas taip, jog prie jo lengvai galėsite pritaikyti dušo duris ir nesibaiminti, kad vanduo nutekės ant grindų.

 

Išsprendus visus pagrindinius klausimus, beliks išsirinkti bendro vonios kambario interjerui tinkamiausią dušo kabiną. Spalvų, medžiagų ir dizaino sprendimų asortimentas išties gausus, tad ši užduotis bus viena paprasčiausių, o tuomet beliks mėgautis naujo pirkinio teikiamais malonumais.

Kviečiame užsukti į dušo kabinų saloną Arsan pasikonsultuoti!

Mus rasite: Žirmūnų 70, PC Klasikos Namai, 3a., Vilnius.
Tel nr: +370 608 08686
El paštas: salonas@arsan.lt

www.arsan.lt