Akmens masės dušo padėklai: kodėl verta juos rinktis?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Nors prekyboje galima rasti ir akrilinius modelius, vertinantys aukštą kokybę, dažniau atkreipia dėmesį į akmens masės dušo padėklus – jie iš tiesų nestokoja reikšmingų privalumų, apie kuriuos šį kartą ir pakalbėsime.

Ilgaamžiškumas

Norėtųsi, kad dušo padą reikėtų keisti ne dažniau nei pačią dušo kabiną – su akmens masės modeliais toks scenarijus tikrai yra įmanomas. Ši medžiaga yra išskirtinai tvirta ir stipri (šiais aspektais ji drąsiai gali lygiuotis į natūralų akmenį), o taip pat puikiai toleruoja didesnes apkrovas. Prie tokių padėklų ilgaamžiškumo prisideda ir tai, jog jų išorinė danga yra atspari įbrėžimams ir įtrūkimams – dėl to galėsite ramiai jaustis net ir nusprendę išmaudyti savo augintinius.

Lengva priežiūra

Akmens masės dušo padas patiks ir tiems, kurie nori kuo mažiau dėmesio skirti vonios įrangos valymo darbams. Jų paviršius yra lygus ir išsiskiria savo antibakterinėmis savybėmis. Jis nesugeria nešvarumų ir „nebijo“ rūgščių bei įvairių cheminių medžiagų, tad akivaizdu, kad norint nuvalyti tokį paviršių, tikrai neprireiks daugybės pastangų – šis privalumas atsiskleis jau po pirmųjų padėklo naudojimų.

 

Patikimumas

Patikimais akmens masės padėklus galima laikyti dėl dviejų priežasčių. Visų pirma dėl to, kad dėl jų standumo tokius gaminius galima geriau užsandarinti – tai reiškia, kad nekils problemų dėl vandens pratekėjimo. Taip pat reikėtų paminėti ir tai, jog daugelio tokių padų paviršius yra padengtas neslystančia danga, užtikrinančia, kad maudydamiesi galėsite jaustis saugiai ir stabiliai – vonios kambaryje šie aspektai yra ypač aktualūs.

Lengvas montavimas

Galima sakyti, kad šio tipo gaminių svoris yra optimalus: jie yra lengvesni nei keramikiniai, tačiau sunkesni už akrilinius. Tokia ypatybė pasitarnauja atliekant montavimo darbus: gaminius pakankamai lengvai atnešite ir pastatysite į reikiamą vietą, tačiau nereikės nerimauti dėl jų trapumo. Tokie padai nesusilankstys, neperlūš ir nesideformuos, tačiau, žinoma, tam tikros atsargumo priemonės bus reikalingos.

Solidi išvaizda

Dažnai tokio tipo gaminiai yra montuojami tame pačiame lygyje, kaip ir plytelės, taip sukuriant subtilią ir estetišką aplinką. Spalviniu atžvilgiu jie mažai kuo skiriasi nuo akrilinių, tačiau pats paviršius atrodo kur kas solidžiau ir prabangiau. Dar daugiau skirtumų išryškėja ant jo užlipus: tokie padai yra švelnūs ir malonūs liesti, todėl kasdienės maudynės padovanos dar daugiau komforto.

 

Mažiau triukšmo

Akmens masės dušo padai pasižymi gera garso izoliacija, todėl leidžiamo vandens garsai yra puikiai sugeriami. Tie, kurie gyvena vieni, skirtumo nepastebės, tačiau jei gyvenate kartu su namiškiais, o vonios kambario sienos yra pakankamai plonos, turėtumėte įvertinti kur kas mažesnį maudynių triukšmingumą. Žinoma, tai nebus pagrindinis kriterijus, dėl kurio rinksitės tokio tipo dušo padus, tačiau kaip papildomą privalumą jį tikrai verta paminėti.

Gausus asortimentas

Tokie dušo padėklai gali būti įvairių formų ir skirtingų matmenų, tad tinkamų variantų atrasite net ir tuomet, jei maudynių zona bus nestandartinė. Kalbant apie spalvas, vis dar dominuoja balti modeliai, tačiau galima rasti ir vieną kitą pilką ar juodą variantą, todėl šį gaminį nesunkiai priderinsite ir prie vonios kambario interjero. Neradus tinkamos formos – RADAWAY dušo kabinų gamintojai siūlo dušo padėklo išpjovimo paslaugą.

 

Akivaizdu, kad akmens masės dušo padėklai turėtų patikti kiekvienam, vertinančiam aukštą kokybę, dailią išvaizdą ir praktiškumą. Tačiau net neabejojame, kad pradėję jais naudoti, šį privalumų sąrašą galėsite dar labiau išplėsti.