„hansgrohe Aqittura“ maišytuvai: funkcijos ir estetikos harmonija Jūsų virtuvėje

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Hansgrohe Aqittura maišytuvai

Hansgrohe aqittura maišytuvaiVirtuvinis maišytuvas – bene dažniausiai naudojamas prietaisas bet kurių namų virtuvėje. Pasirinkus tinkamą maišytuvą, jo teikiamais privalumais mėgausitės ne vienus metus. Šiandien pristatome du aukštos kokybės ir ilgaamžius „hansgrohe Aqittura“ maišytuvų modelius šiuolaikiniams namams.

Ši naujovė suteiks kasdieniam gyvenimui patogumo ir balanso: aukštos kokybės filtruotas ir mineralizuotas geriamasis vanduo visada bus greitai pasiekiamas, o mes tausosime aplinką.

Inovatyvi filtravimo ir mineralizacijos technologija tvaresniam gyvenimo būdui

„hansgrohe Aqittura“ maišytuvai pasižymi ne tik minimalistiniu dizainu ir moderniais paviršiais. Šie maišytuvai turi integruotą naujovišką MinTec® filtravimo ir mineralizacijos technologiją, kuri iš vandens pašalina teršalus ir jį pripildo vertingų mineralų.

Iš viso asortimentą sudaro šeši filtrai: aktyvintosios anglies, du skirtingo dydžio aktyvintosios anglies su jonais, užtikrinančiais dvigubą apsaugą ir neleidžiančiais susidaryti kalkių nuosėdoms, ypač tose vietose, kuriose vanduo kietas, ir trys mineralizuojantys filtrai su skirtingomis mineralų – magnio, kalcio, kalio ir natrio – proporcijomis.

Taigi galite būti tikri, jog namuose visad turėsite švarų ir skanų vandenį, o mažindami plastiko naudojimą, prisidėsite prie tvaresnio gyvenimo.

U formos hansgrohe Aqittura maišytuvaiU formos „hansgrohe Aqittura“ maišytuvas puikiai įsilieja į bet kurios virtuvės interjerą. Maišytuvo čiaupo priekyje integruotas beveik nematomas mygtukas, kurį paspaudus, įjungiama filtruoto ar mineralizuoto vandens srovė, o minimalistinio dizaino rankenėlė tiekia įprastą vandenį iš čiaupo. Dėl atskiro vandens tiekimo akimirksniu galima vandenį perjungti į filtruotą, ir atvirkščiai.

Šis „hansgrohe Aqittura“ modelis siūlomas ir su inovatyvia „sBox“ sistema, kurios privalumas yra net iki 76 cm ištraukiama žarna su dušeliu. Didelis čiaupo pasukimo kampas užtikrins, kad darbas prie kriauklės būtų dar lengvesnis ir efektyvesnis nei bet kada anksčiau.

 

L formos hangrohe Aqittura

L formos „hansgrohe Aqittura“ maišytuvas puikiai tinka tiesių linijų mėgėjams. Dėl linijinio dizaino, šis maišytuvas harmoningai papildo bet kokią šiuolaikinės virtuvės aplinką ir paverčia plautuvę virtuvės centru. Maišytuvo šone esančia „Select“ rankenėle galima paleisti filtruotą ar mineralizuotą

vandenį, o priekyje esančia rankenėle – vandentiekio vandenį.

Kaip ir U formos, taip ir šio tipo maišytuvą galima rinktis iš trijų spalvų:

chromo, matinės juodos ar nerūdijančiojo plieno spalvos.