Viessman „Vitocal“ oras-vanduo šilumos siurbliai

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Prisidėti gali kiekvienas

Sąmoningumas ir suvokimas, kad kiekvienas galime prisidėti prie ekologijos išsaugojimo – turėtų būti kiekvieno galvoje. Nereikėtų laukti kol valstybė ir didžiosios įmonės pradės imtis atitinkamų veiksmų. Pradėti galime nuo savęs.

 

Taigi kaip galime prisidėti, mes, paprasti žmonės, prie ekologijos namų ūkyje? Galime vardinti tokius dalykus kaip šiukšlių rūšiavimas, ar elektromobiliai, bet šiandien pakalbėsime apie šilumos sistemas ir jos atnaujinimą, kadangi kaip žinome senos neefektyvios šildymo sistemos ypač teršia gamtą.

Jūsų sprendimas – Viessman „Vitocal“ oras-vanduo šilumos siurbliai

Oras-vanduo šilumos siurbliai „Vitocal“ pasižymi kokybe, yra ekologiški, o kaina yra prieinama.

Šiuo konkrečiu atveju paminėkime „Vitocal 100-S“ ir „Vitocal 111-S“ šilumos siurblius. Šiuos sudaro du atskiri įrenginiai. Pastato išorėje esantis įrenginys per garintuvą iš aplinkos išgauna šilumą.

 

Tuomet kompresoriumi temperatūra padidinama iki tokios, kokia yra reikalinga pastatui šildyti. Šiluma vamzdynais tiekiama į pastato viduje esantį antrąjį įrenginį ir į šildymo sistemą perduodama per kondensatorių. Įrangoje sumontuoti 3 padėčių perjungimo vožtuvai, antrinis siurblys ir šilumos siurblio reguliavimo sistema. Kitaip tariant, ši sistema leis efektyviau paskirstyti šilumą.

 

Kai lauke nebus taip šalta energijos sunaudojama bus mažiau ir atvirkščiai, kai lauke bus šalčiau, įrenginys pasirūpins reikiama šiluma.

 

Sutaupysite vietos

Dažna problema yra, jog vidinės dalys yra gremėzdiškos ir užima daug vietos. Šiuo atveju vidinė įrenginio dalis yra maža, todėl gali būti montuojama rūsyje arba pagalbinėse, ūkinėse namo patalpose. Oras-vanduo įrenginyje jau yra sumontuotas 220 litrų talpos tūrinis su vandens šildytuvu. Išorinį šilumos siurblio modulį galima montuoti ant išorinės pastato sienos arba ant žemės.

Energiją taupanti technika yra sukonstruota taip, kad galėtų naudoti nuosavos elektrinės pagamintą elektros energiją

Elektriniai įrenginio komponentai yra itin taupūs. Efektyvus cirkuliacinis siurblys yra serijos būdu šilumos siurblyje „Vitocal 100-S“ ir „Vitocal 111-S“ montuojama įrenginio dalis.

 

Esant dalinei apkrovai moduliuodamas kompresorius tiksliai prisitaiko prie esamo šilumos poreikio ir taip palaiko norimą šildymo ar vėsinimo, taip pat ir karšto vandens, temperatūrą. Taip pat šis įrenginys yra pritaikytas veikti su saulės jėgainėmis, todėl atsiradus poreikiui, galima kombinuotis šias dvi sistemas.

Gedarta.lt komanda padės sumontuoti

Šiuos ir kitus šilumos siurblius jums būtinai padės sumontuoti gedarta.lt komanda. Jau ilgus metus šioje sferoje dirbanti įmonė turi kvalifikuotus specialistus, visus reikiamus įrankius (kurių dažniausiai neturi mėgėjiškai tuo užsiimantys žmonės) ir žinoma turi ilgalaikę patirtį organizuojant darbus.

 

Daugiau apie viską galite sužinoti užsukę į www.gedarta.lt