Vėdinimo sistemos priežiūra – būtina

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Vėdinimo sistemos priežiūra – būtina

Viena ir pagrindinė tokių priemonių – vėdinimo sistemos priežiūra. Jei turite rekuperatorių ir dar nespėjote pagalvoti apie techninę įrenginio profilaktiką, dabar būtų pats laikas. Rūpintis vėdinimo sistema, žinoma, reikia visada, bet dabar, siaučiant virusui, tą daryti ypač būtina.

Vėdinimo sistema ir kaip ji veikia

Priverstinė vėdinimo sistema, nešvarų orą pašalina iš namų, o iš lauko tiekia išvalytą orą atgal. Taip jūs turite švarų ir kokybišką orą, kuriuo kvėpuoti saugu ir gera.

Kokiu principu visa tai veikia? Kaip pašalintas nešvarus oras, tampa švariu? Kaip kompensuojamas temperatūrų skirtumas?

Pašalinamas oras iš patalpų, dalį šilumos atiduoda ateinančiam iš lauko orui, o įrengti filtrai, atitinkantys visus higienos reikalavimus, tą orą išvalo. Šaltesniu metų laiku, iš lauko paimamas oras keliauja pro šilumokaičius, kurie šaltą orą sušildo, todėl grįžta šiltas ir švarus oras.

Būtina filtrų priežiūra

Kaip jau minėjome, vėdinimo sistemos priežiūra – būtina. Laiku nepakeisti oro filtrai tampa netinkami naudojimui, kadangi užsikemša, o oro cirkuliacija sutrinka.

 

Dėl šios priežasties namų vėdinimas tampa neefektyvus, o po namus varinėjamas tas pats nešvarus namų oras. Dabar, esant išties sudėtingai situacijai, rekomenduojame nelaukti ir atlikti vėdinimo sistemų (rekuperatorių) profilaktines patikras.

Profilaktines patikras atlieka Gedarta.lt

Ilgametę patirtį turintys darbuotojai techninės profilaktikos darbus atliks greitai ir kokybiškai. Darbuotojai naudoja visas reikiamas apsaugos priemones, siekiant išvengti užsikrėtimo virusais. Jei dar neturite vėdinimo sistemos, galime padėti išsirinkti įrangą, suprojektuoti vėdinimo sistemą ir ją įrengti.