Šildymas ir vėsinimas taupant energiją

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Aukščiausias komfortas jūsų namuose

Vandeninis grindinis šildymas ir vėsinimas – tai sistema, kuri rekomenduojama vaikų darželiuose bei ligoninėse, tai optimaliausias pasirinkimas ir individualiam būstui. Patalpas šildo ir vėsina grindyse ar kituose paviršiuose sumontuotais vamzdžiais tekantis vanduo, todėl žiemą namie šilta, o vasarą maloniai vėsu.

 

 

Vienas didžiausių sistemos privalumų – tai žemesnė nei radiatorinės sistemos šilumnešių numatytoji temperatūra, kuritaupo energiją. Be to, šiluma nesikaupia palubėje kaip šildant konvekciniu būdu, o pasiskirsto visoje patalpoje tolygiai. Būtent tai daro didžiulę įtaką užtikrinant aukščiausią komfortą. Žmogui šilta, kai šiltos jo kojos, be to, išvengiama galvos perkaitimo ir svaigimo, šildant intensyviau ir norint pasiekti reikiamą temperatūrą.Taigi grindinis šildymas ir vėsinimas yra geriausias pasirinkimas. Žemesnė temperatūra – didesniam komfortui.

Be to, tai nepastebima sistema, kuriai nereikia montuoti papildomų vėsinimo įrenginių, ji ne tik vizualiai patrauklesnė, betir padeda išvengti nepatogumų įrengiant būsto interjerą – radiatorių negalima užstatyti baldais, uždengti užuolaidomis – su šia problema nesusiduriama įrengus grindinįšildymą/ vėsinimą.

Patogiau ir taupiau

Pasirinkę grindinio šildymo ir vėsinimo sistemą, jau galite džiaugtis komfortu irsutaupytomis išlaidomis. Vis dėlto daug ką tokioje sistemoje lemia patalpų temperatūros valdymas.

Aukštesnis komforto lygis, galimybė temperatūrą reguliuoti pagal savo poreikius tuo pat metu mažinant išlaidas šildymo energijai – visa tai galima pasiekti įsirengus „Uponor Smatrix“.

Kuriant šią rinkoje naują automatiką, buvo siekiama panaudoti visus spindulinės sistemos pranašumus, todėl, ją įdiegus, padidėja būsto energinis efektyvumas ir visose patalpose užtikrinamas optimalus mikroklimatas.

Siekiant patenkinti vartotojų poreikį vėsinimo sistemoms, „Smatrix“ jau turi integruotą vėsinimo sprendimą. Jis turivisus valdymo komponentus ir funkcijas, reikalingusnorint pakeisti šildymo režimą į vėsinimą, užtikrinant optimalų vėsinimo efektyvumą

Įprastinės sistemos turi būti balansuojamos rankomis, kad kiekvienoje patalpoje būtų užtikrinamas reikiamas veikimo našumas, o „Uponor Smatrix“ automatinio balansavimo technologija numato ir reguliuoja tikslų reikalingą energijos kiekį. Balansavimas rankomistinkamas tam tikrą sistemos veikimo laiką, o automatinis balansavimas prisitaiko prie kiekvieno sistemos ar pastato pokyčio. Taip išvengiama klaidų. Net pakeitus grindų dangą, valdymo sistema prisitaiko automatiškai. Taip sutaupoma iki 20 proc.energijos, reikalingos visaisistemaiveikti (lyginant su nesubalansuotomis sistemomis be atskirų patalpos valdiklių).

 

Valdymas iš namų

„Smatrix“ sistema su „Wave PLUS“ funkcija leidžia lengvai valdyti šildomų grindų sistemąjutiklinio ekrano sąsaja. Keliais paspaudimais jūs pašalinsite nesklandumus ir nustatysite temperatūros režimą. „Smatrix Wave PLUS“sistemalengvai ir be ypatingų techninių žinių padės nustatytiskirtingas temperatūras kiekviename kambaryje.

Nuotolinis valdymas

Jeigu jūs visada norėtumėte grįžti į šiltus namus žiemą ir į vėsius – vasarą, naudodami U@home priedągalite valdyti mikroklimatą namie iš bet kurios vietos. Priedas instaliuojamas į išmanųjį telefoną ir planšetinį kompiuterį. Taip pat, ilgai nebūdami namie, jūs galite sutaupyti energijosir pinigų – tam užtenka perjungti „Away“ arba „Eco“ režimą. Tai ypač svarbu, jei būsto šeimininkas keliauja ir yra toli nuo namų.

Pritaikoma esamai spindulinei sistemai

Norint naudoti „Smatrix“, nereikia statyti naujo namo. Sprendimą taip pat galima pritaikyti esamose renovuojamų patalpų spindulinio šildymo ir vėsinimo sistemose. Nepriklausomai nuo naudojamo sprendimo, su „Smatrix“ galite greitai ir lengvai padidinti visos sistemos našumą.

„Uponor“ sprendimai – laiko patikrinti, aukštos kokybės, patvarūs ir ilgaamžiai.