Rekuperatoriai – investicija į švaresnę ir sveikesnę ateitį

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Ruduo į kiemą – problemos į namus

Sąskaitos už šildymą, tvankios prišildytos patalpos, oro stygius, nešvarus oras. Dalykai atsirandantis, padažnėjantys su lig šaltesniu oru ateinančiu į mūsų kiemą. Visas problemas, galima skaidyti į dar smulkesnes problemas, tokias kaip sveikatos problemas, prastą miegą, pelėsį namuose, sublogusią piniginę kamuojamą sąskaitų ir t.t. Jei jus kamuoja šios ir panašios problemos, galimas variantas, jog jūsų namuose – prasta oro cirkuliacija.

Renovuojami seni pastatai, statomi nauji, labai šilti namai, nepralaidūs lauke esančiam orui. Atrodytų nieko blogo, tačiau didelė dalis namų, neturinti tinkamos oro ventiliacijos, susiduria aukščiau paminėtomis problemomis. Jei jūs įtariate, jog oro cirkuliacija jūsų namuose prasta, vienintelė išeitis jums yra įsidiegti priverstinį vėdinimą, kitaip tariant rekuperatorių arba mini rekuperatorių.

Švaraus oro svarba

Esant prastai oro kokybei namuose ar biure, organizmas labai operatyviai į tai reaguoja, todėl yra žymiai sunkiau susikaupti, išlaikyti dėmesį, gali apimti mieguistumo jausmas, jėgų trūkumas. Taip pat į oro kokybę labai jautriai reaguoja tie, kurių imuninė sistema yra susilpnėjusi – vaikai, pagyvenę ar tiesiog sergantys žmonės. Jeigu jums atsibodo kas kart atidarinėti langus, tam kad išvėdintumėte patalpas, mes siūlome įsirengti rekuperatorių, kad išspręstumėte šias problemas, kad galėtumėte džiaugtis geresne gyvenimo kokybe ir švaresniu oru. Jei Tokios galimybės neturite, kaip alternatyvą galite įsirengti mini rekuperatorių.

Rekuperatorius – kas tai ?

Tikriausiai girdėjote šį žodį, bet kas tai yra? Paprastai tariant, tai yra priverstinė vėdinimo sistema, kuri nešvarų orą pašalina iš namų, o iš lauko tiekia išvalytą orą atgal. Taip jūs turite švarų ir kokybišką orą, kuriuo kvėpuoti saugu ir gera.

Kokiu principu veikia rekuperatorius? Kaip pašalintas nešvarus oras, tampa švariu? Kaip kompensuojamas temperatūrų skirtumas?

Viskas labai paprasta, pašalinamas oras iš patalpų, dalį šilumos atiduoda ateinančiam iš lauko orui, o įrengti filtrai, atitinkantys visus higienos reikalavimus, tą orą išvalo. Šaltesniu metų laiku, iš lauko paimamas oras keliauja pro šilumokaičius, kurie šaltą orą sušildo, todėl grįžta šiltas ir švarus oras.

Efektyvumas priklauso ne tik nuo įrenginio

Dažnas klientų klausimas, kaip efektyviai veiks šis rekuperatorius? Ar tyliai veiks?

Dažnu atveju atsakymas gali priklausyti kokį gamintoją pasirinksite, bet nereikėtų pamiršti, jog didelė dalis efektyvumo priklauso ir nuo atliktų montavimo darbų kokybės. Todėl jei siekėte sutaupyti ir samdėte kaimyną Petrą, tikėtina, kad efektyvumas gali ženkliai kristi, o įrenginio garsas gali būti aukštesnis nei nurodytas charakteristikoje.

Tik kvalifikuoti specialistai

Tam, kad darbų kokybė tenkintų, o įrenginiai tarnautų ilgiau ir kokybiškiau, patariame samdyti tik kvalifikuotus specialistus, kurie išmano savo darbą geriau nei, bet kas kitas. Viena iš tokių įmonių – „Gedarta“. „Gedarta“ tai inžineriniai sprendimai jūsų namams, o „Gedartos“ specialistai – kvalifikuoti santechnikai bei projektuotojai. Tvarkingas rekuperacijos išdėstymas reikalingas tam, jog sistema veiktų efektyviai ir kokybiškai. „Gedartos“ projektuotojai padės atlikti visus projektavimo darbus ir užtikrins, kad viskas veiktų be trikdžių.

Gedartos inžineriniai sprendimai – pasirinkimas vertas dėmesio.