Rekuperatoriai BRINK – patikimas vėdinimo įrenginys Jūsų namams

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Slogus oras kenkia organizmui

Rekuperacijos sistemos šiandien įgauna vis didesnį populiarumą. Tai nestebina: rekuperatorius geba užtikrinti kokybišką patalpų vėdinimą. Tai aktualu komfortui, savijautai ir net sveikatai. Specialistai pastebi, kad vis daugiau žmonių įvertina oro kokybės ir ryšį su mūsų organizme vykstančiais procesais. „Daugelyje patalpų, ypač vėsiuoju metų laikotarpiu, kuomet patalpos rečiau vėdinamos, tvyro prastos kokybės, slogus oras. Užtenka daugiau nei dvi valandas prabūti patalpoje su užvertais langais, kad pajustumėte neigiamą slogaus patalpų oro efektą.“- pasakoja įmonės UAB „Tenko Baltic“ projektų vadovas Auktumas Indrašius.

Komfortišką namų mikroklimatą lemia temperatūros bei oro drėgnumo rodikliai. Dar vienas svarbus faktorius – anglies dvideginio (CO2) dujų kiekis ore, kuriuo kvėpuojame. Kuo šio elemento mažiau, tuo oras kokybiškesnis. Tuo tarpu būnant nepakankamai vėdinamose patalpose, įkvepiamas per didelis anglies dioksido kiekis. To rezultatas – nuovargis, dirglumas, pastebimai sumažėjęs darbingumas, sunkumai mėginant susikaupti, galvos skausmas ir bendras silpnumas.

Rekomenduoja rinktis BRINK sistemą

Siekiant tinkamai vėdinti patalpas ir neperšalti net žvarbiausiais mėnesiais, rekomenduojama išeitis – kokybiškas ir efektyvus rekuperatorius. Vieni iš tokių yra olandų gamintojo Brink Climate Systems rekuperatoriai , skirti tiek individualiems namams , tiek butams.

BRINK rekuperatorius užtikrina nepriekaištingą oro vėdinimo kontrolę: kas 2 valandas patalpose pakeičiamas visas oras. Pašalinamas drėgmės perteklius, nelieka pelėsio susidarymo rizikos. BRINK rekuperatorius yra puikus pasirinkimas alergiškiems žmonėms: paduodamo oro iš lauko filtre šviežias oras patikimai valomas nuo įvairių kvėpavimo takus alergizuojančių dalelių kaip poros, žiedadulkės.

Saugo ir namus, ir aplinką

Rekuperatoriai BRINK padeda užtikrinti ne tik puikią oro cirkuliaciją, bet ir tausoja šilumą. Tyrimai rodo, kad itin didelė dalis (apie 30 proc.) viso gamtai kenksmingo anglies dvideginio emisijų patenka į aplinką dėl patalpų šildymo. Prie to prisideda ir būsto šiluminiai nuostoliai, pavyzdžiui, jeigu namuose šaltuoju metų laiku dažnai varstomi langai. Dėl šios priežasties verta rinktis rekuperatorių, nes jis turi šilumos sugrąžinimo funkciją. „BRINK rekuperatoriaus veikimo principas gana paprastas, tačiau labai efektyvus – vėdinimo metu šalinamo oro šiluma panaudojama dar kartą. Šilumokaičio pagalba pašildomas iš lauko patenkantis filtruotas šviežias oras“- pasakoja A. Indrašius.

Tai labai nesudėtingai valdomas įrenginys: tik du lietimui jautrūs mygtukai. Integruotos LED lemputės rodo įvairius nustatymus bei pranešimus. Modernus, minimalistinis rekuperatoriaus dizainas nekrenta į akis ir yra lengvai pritaikomas prie bet kokio interjero.

Rekuperatorius BRINK – išties ekonomiškas, aplinką ir patalpų mikroklimatą puoselėjantis pasirinkimas, tinkantis renovuojamiems daugiabučiams, namams ar naujiems butams. Tvirta korpuso konstrukcija, aukščiausios kokybės medžiagos ir naudojimo garantija užtikrina, kad šio rekuperatoriaus dėka ilgus metus džiaugsitės švariu oru savo namuose! Susisiekite su UAB „Tenko Baltic“ atstovais ir patys įvertinkite aukščiausios kokybės BRINK produkciją.