Pradėkime nuo savęs – Mitsubishi Heavy Industries Thermal Systems, ltd.

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Regis, mums tai yra nedidelis skaičius, bet šalys, kurios kenčia nuo klimato atšilimo padarinių nori ambicingesnių tikslų. Jums įdomu, kokie tie padariniai? 2017 metais žiniasklaida visus gąsdino apie “Šalčio pabaisą iš Rytų”. Pabaisa, kuri atnešė šaltį į Amsterdamą ir ten užšaldė kanalus, kas tam klimatui – visiškai neįprasta. O vasarą degė visa Europa pradedant Graikija ir baigiant Švedija, kur temperatūra buvo aukščiausia per visą pastarąjį šimtmetį.

Laukiam ar veikiam?

Daugelis mąsto paprastai – visa tai didžiųjų gamyklų kaltė, o visas šias problemas turėtų spręsti galingiausios valstybės, tokios kaip Prancūzija, Vokietija ar JAV. Ši nuomonė klaidinga, kadangi patys žmonės nesusimąstydami naudoja daugybę priemonių, skatinančių klimato atšilimą, pradedant įvairiais aerozoliais ir baigiant automobiliais ar netinkamomis priemonėmis šildyti namus: malkomis, kurios išskiria daug CO2, o taip pat anglys ar visas kitas kietasis kuras. Tačiau viską privalome pradėti daryti nuo savęs ir nuo savo artimos aplinkos.

Siūlome išeitį

Daugelis senų biurų ir sandėlių naudoja senos kartos oro kondicionierius, kurie naudoja senos kartos šaldymo agentus R410A, išskiriančius freoną ir taip kenčiančius ozono sluoksniui. Mes siūlome tapti ekologiškai atsakingais ir atsinaujinti įrangą. Tam puikiai tinka naujasis šilumos siurblys oras-oras „Mitsubishi SRK-ZSX“ modelis.

Šis šilumos siurblys turi naujos kartos šaldymo agentą R32 kuris nėra toksiškas, todėl jūsų aplinka bus švari, o svarbiausia, prisidėsite prie švaraus rytojaus.

Šilumos siurblys oras-oras „Mitsubishi SRK-ZSX“ pasižymi ne tik savo „žalumu”, bet taip pat tai yra energiją tausojantis įrenginys, priklausantis A+++ energijos efektyvumo klasei, kuris veikia itin tyliai.

„Mitsubishi SRK-ZSX“ Šilumos siurblys turi ir daugelį kitų naudingų funkcijų:

• ECO funkcija – automatinis energijos taupymo rėžimas yra pagrįstas infraraudonųjų spindulių sensoriaus veikimu. Jis yra įmontuotas įrenginyje ir automatiškai reaguoja į žmogaus judesius.

• Auto off funkcija – kai įrenginys tam tikrą laiką neaptinka žmonių patalpoje, automatiškai išsijungia, kad būtų taupoma energija.

• 10°C palaikymo funkcija šildymo rėžimu – šaltuoju metų laiku kambariuose gali būti palaikoma komfortabili oro temperatūra (+10°C).

• Reaktyvinės technologijos – kompanija „Mitsubishi“ pasižymi savo lėktuvų gamyba, o savo technologijas įdiegė ir į šį šilumos siurblį. Ši technologija užtikrina, kad oras į patalpą būtų tiekiamas itin efektyviai, pasiektų kiekvieną patalpos kampą ir nesunaudotų daug energijos.

• 3D AUTO funkcija – šilumos siurblys turi sumontuotus tris nepriklausomus oro srauto valdiklius. Tai užtikrins vienodą ir tylų oro srautą kiekvienam patalpos kampui, sumažinant energijos nuostolius.

• WIFI – prietaisas gali būti prijungtas prie interneto, todėl galėsite šilumos/šalčio srautą valdyti nuotoliniu būdu.

Visas įrenginio funkcijas galite sužinoti paspaudę nuorodą ir parsisiuntę oro kondicionierių brošiūrą.