Patalpų oro jonizavimas.

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Kas yra jonizacija?

Ar kada susimąstėte, kodėl, kai kambaryje tvanku, mums norisi praverti orlaidę, išvėdinti kambarį, vasarą norime išvykti į užmiestį, toliau nuo smogo ir užteršto oro? Aerojonai – šiame žodyje slypi atsakymas į šį klausimą! Smulkiausios dalelės oro, kuriuo kvėpuojame, neigiamai arba teigiamai įelektrintos molekulės (kaip taisyklė, deguonies), ir yra vadinamos aerojonais (arba deguonis jonais). Normalus ekologinis žmogaus poreikis, kad grynas oras būtų jonizuotas.

Teigiamų ir neigiamų jonų kiekis ore, o taip pat jų santykis gali keistis priklausomai nuo metų laiko, geografinės padėties, meteorologinių sąlygų ir labiausiai priklauso nuo oro užterštumo, pavyzdžiui, uždaroje patalpoje jonus sugeria plastikiniai daiktai, todėl mieste, biuruose ir butuose, jonų koncentracija minimali.

 

Oro jonizavimas naudingas !

Jau prieš 200 metų imta galvoti apie įelektrintų dalelių poveikį žmogaus sveikatai ir savijautai. Visi biologiniai bandymai liudijo apie tokį poveikį, medikai pastebėjo, kaip kinta žmonių savijauta kintant meteorologiniams reiškiniams (griaustinis, krituliai), t.y., kai oras tampa švaresnis ir padaugėja jonų atmosferoje.
Mūsų laikais neginčijamas yra faktas apie neigiamų ir teigiamų jonų, esančių ore, teigiamą poveikį:
– stiprinamas imunitetas, tonusas, mažėja nuovargis;
– lengviau persergama kai kuriomis ligomis;
– gerėja psichologinė būsena, pagerėja miegas;
– žymiai sumažėja grybelių ir bakterijų kiekis patalpoje.

Žmonėms realistams, iš jonizatoriaus darbo besitikintiems jaukumo ir komforto namuose, galima išdėstyti tokias prielaidas: dirbant jonizatoriui, iš oro pašalinamos dulkės (mikrodalelės), neutralizuojami įkyrūs elektrostatiniai laukai ( ant plastikinių daiktų, drabužių, linoleumo ir kt.).