Ekologinės problemos ir kodėl nereikėtų laukti?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Siūlome nelaukti

Dažnu atveju nutinka taip, jog žmonės laukia kol jais bus pasirūpinta, o sprendimai paliekami kitiems. Tokiais atvejais siūlome ieškoti sprendimų patiems, kadangi galite pasidaryti sau meškos paslaugą. Jei negalime kontroliuoti oro švaros lauke, tai namie tą padaryti galime. Klausiate kaip? Paprasčiausiai įrengus tinkamą vėdinimo sistemą. Tai lyg savotiškas namo respiratorius.

Vėdinimo sistema – kas tai?

Tai yra paprasčiausia sistema, kai iš lauko paimamas oras yra išvalomas ir tiekiamas į patalpas, o esamas nešvarus oras pašalinamas į lauką. Kitaip dar ši sistema yra vadinama rekuperacine sistema. Rekuperatorių būna įvairių – plokštelinių, rotacinių, mini-rekuperatorių ir kt. Dažniausiai vėdinimo sistema yra parenkama kiekvienoms patalpoms individualiai, o visų sudėtingų frazių žinoti nebūtina, svarbu kreiptis į kvalifikuotus specialistus.

Svarbi priežiūra

Vėdinimo sistema galima palyginti su automobiliu. Automobilyje keičiate tepalus, filtrus, tvarkote važiuoklę ir pilate kurą. Panašiai ir vėdinimo sistema reikalauja priežiūros, tik ne tokios intensyvios. Jei laiku nekeisite filtrų, neišvalysite sistemos, ji paprasčiausiai užsikiš ir tieks nešvarų orą į patalpas. Rekomenduojama, kad techninio aptarnavimo paslaugas atliktų kvalifikuoti specialistai. Viena tokių įmonių yra UAB „Gedarta“

Kodėl svarbu keisti filtrus?

• Oro filtrai apsaugo gyventojų sveikatą, užtikrina, kad vėdinimo sistema veiktų efektyviai;
• Oro filtrai be galo svarbūs verslui. Patalpose užtikrintas švarus oras padeda darbuotojams išlikti sveikiems, patalpų nereikia taip dažnai valyti. Taip pat patalpose kuriose yra laikomi produktai ir prekės, kurie/ios genda, išsilaiko ilgiau.
• Oro filtrai apsaugo vėdinimo sistemą! Nepakeisti filtrai gali sukelti begalę problemų, kurios turės įtakos visai vėdinimo sistemai. Nusėdusios dulkės sistemoje paveiks daugybę komponentų, tokių kaip – ventiliatoriai, šildymo ir šaldymo kaloriferiai, šilumokaitis, valdymo blokas, vožtuvai, ortakiai.

Gedarta.lt padės suprojektuoti ir sumontuoti

Dažnas klientas nenori bėgioti po skirtingas įmones ir nori gauti visas paslaugas vienoje vietoje. Gedarta.lt gali suteikti pilną aptarnavimą. Įmonė turi savo projektuotojus, montuotojų brigadą, bei pardavėjus, kurie padės išsirinkti optimaliausią variantą. Galime jums padėti įsirengti vėdinimo sistemą nuo A iki Z.