Ar pardavėjai tikrai naudojasi pirkėjų neišmanymu?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Aptarnavus klientą, mes norime, kad jis sugrįžtu pas mus atgal, o apie mus atsilieptų tik teigiamai.

Šį kart kalbėsime apie pardavėjų gudrybes parduodant prekes, o kaip pavyzdį pasitelksime šilumos siurblius, oras-vanduo.

Perkant šilumos siurblį reikėtų atkreipti dėmesį į ne vieną svarbų faktorių tokį kaip namo kvadratūra, energetinė klasė, ar namas medinis, ar ne, šildymo tipas (grindinis ar radiatorinis), ar patalpos turi daug langų. Tik identifikavus kiekvieną iš faktorių galima parinkti šilumos siurblį.

Didelė pardavėjų gudrybė

Identifikavus namo savybes pardavėjas jums pasiūlo pigesnį variantą nei kiti pardavėjai. Nudžiugę jūs perkate nė nesumąstydami kas slypi už to.

Pardavėjas pasinaudodamas pirkėjo neišmanymu gali pasiūlyti paprasčiausiai silpnesnį šilumos siurblį ir teigti, kad jo pilnai užteks apšildyti namą. Tokie pardavėjai įrenginio technines savybes lygina prie +7 laipsnių lauko temperatūros . Tokioje lauko temperatūroje gal ir užteks apšildyti namą, bet reikėtų suprasti vieną paprastą dalyką. Šilumos siurblys turi savybę prarasti galią prie žemesnės temperatūros.

Reikėtų rinktis galingesnį

Ką reiškia, kad šilumos siurblys prie žemesnės temperatūros praranda galią? Tai reiškia, kad jei jūsų šilumos siurblys prie +7 temperatūros veikia visu pajėgumu, tai prie -7 laipsnių temperatūros šilumos siurblys neteks dalies savo pajėgumo – apie 30-40%. Kaip pavyzdys galėtume teigti, kad iš 9kW šilumos siurblio pajėgumo, prie -7 laipsnių temperatūros liktu apie 6-7kW. Įsivaizduokite, kas būtų jei spusteltų šaltukas iki -20 laipsnių!

Pasekmės

Kas gi nutinka, šilumos siurbliui praradus dalį energijos? Paprastai tariant namai nebus pakankamai apšildyti. Šilumos siurblys pirmumą, teikiant energiją, skiria vandens pašildymui. Ten tenka daugiausiai energijos, o esant didesniam šaltukui, kitiems namo poreikiams, energijos gali ir nelikti.

Siekdami sutaupyti papildomų pinigėlių žmonės gali prisidaryti sau papildomų bėdų, todėl reikėtų rinktis atsakingai ir prieš perkant šilumos siurblį reikėtų pasikalbėti su specialistais iš kelių skirtingų įmonių.

Ką rinktis?

Kalbant apie šilumos siurblius, šiuo metu rinkoje dominuoja tokios įmonės kaip „Mitsubishi Heavy industries“, „Alpha Innotec“ ar „Daikin“ gamintojai.

„Mitsubishi Heavy industries“ tikriausiai perkamiausi šilumos siurbliai, dėl savo kokybės ir kainos santykio. Už prieinamą kainą jūs gausite ilgaamžišką įrenginį, kuris veiks tikrai efektyviai ir sklandžiai.

Kalbant apie kainas ir kokybę „Alpha Innotec“ yra dominuojanti jėga rinkoje. Kainos yra didžiausios, bet kokybė yra aukščiausio lygio. Šio gamintojo šilumos siurbliai yra labai pajėgūs, o šaltnešis veikia bene efektyviausiai, o gamintojas suteikia net 5 metus garantiją savo įrenginiams.

„Daikin“ vos pigesnis, taip pat pasižymi aukšta kokybe , bet žmones dažnai gasdina aukštoka kaina.

Taigi kokį gamintoja rinktis? Vienareikšmiškai atsakyti sunku, tikriausiai viskas remiasi į piniginės storį. Jei piniginė leidžia, rinkitės „Alpha Innotec“, jei norite pataupyti, bet vistiek turėti neblogą daiktą, rinkitės „Mitsubishi Heavy industries

Gedarta.lt padės išsirinkti

Patyrę specialistai, savo srities žinovai padės jums ne tik išsirinkti geriausią variantą, bet esant reikalui taip pat ir sumontuos visą įrangą. Kadangi Gedarta taip turi ir savo projektuotojų komandą, galime padėti ir šiais klausimais. Šildymas, šaldymas, vėdinimas, viskas pagal jūsų poreikį. Jei sugebėsite parodyti savo derybos įgūdžius, galbūt netgi pritaikysime simbolinę nuolaidą! 

Sekite mūsų „Facebook“ puslapį ir sužinokite visas mūsų naujienas pirmieji.