8 patalpų sausinimo būdai

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Tam, kad žinotumėte, koks procentras drėgmės yra jūsų patalpoje, jums reikalingas hidrometras. Dažnai kartu su hidrometru yra ir termometras, kadangi temperatūra vaidina svarbų vaidmenį drėgmės pojūčiui įvertinti ir taip pat sudaro sąlygas organizmų dauginimuisi.
Tik žinodami konkrečias drėgmės priežastis galime efektyviai spręsti drėgmės problemas.
Dalijamės galimais variantais.

1. Vėdinimas

 

 

Vėdinimas išjudina orą ir suvienodina temperatūrą dėl to sumažina kondensato susidarymo galimybę.

2. Akmens druska

 

Galbūt dar kažkas iš jūsų prisimenate pas močiutes kaime žiemą prie langų statomus stiklainiukus su druska. Taip, ji ten būdavo surinkti drėgmei, kad sumažintų kondensatą ir mažiau rasotų langai. Išbandykite, turėtų veikti ir XXI amžiuje.

3. Valgomoji soda

 

Kartais atrodo, kad soda yra panacėja visuose buitiniuose iššūkiuose. Taigi ji taip pat sugeria ir drėgmę. Supilkite į indelius ir pastatykite ten, kur renkasi drėgmė: sandėliuke, spintoje, virtuvėje, vonios kambaryje, po kriaukle ir pan.

4. Ryžiai ar kitos kruopos

 

Ryžiai visais laikais Rytuose buvo naudojami kaip drėgmės sugėriklis, nes jie savyje gali sutaplinti ypač daug drėgmės.

5. Kačių kraikas

 

Tai puikus drėgmės sugėrikas, gerai žinomas kačių mylėtojams. Nesvarbu, kokios rūšies pasirinksite, supylus į medžiaginį maišelį ar kojinę, galite dėti ten, kur yra poreikis.

6. Drėgmės surinkimo granulės

 

Tai silikoninės granulės tokios kaip būna dedamos į batus ar kitus galanterinius gaminius. Jų galima įsigyti ūkinių prekių parduotuvėse.

7. Mažiau augalų kambaryje

 

Augalai yra labai gerai, jie valo, gaivina orą, tačiau vertėtų nepamiršti, kad kartais kambaryje jų gali būti tiesiog per daug. Tad augalų mylėtojams kaip kompromisinis variantas rekomenduojama laikyti ne daugiau kaip 3 augalus kambaryje.

8. Profesionalūs sausintuvai

Sumažinti drėgmės kiekį galime naudodamiesi sausintuvu, rekuperatoriumi, oro kondicionieriumi, šildytuvu.