Renkamės dušo filtrą

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Tačiau chloras visiems žmonėms daro vienodą neigiamą poveikį – sukelia odos ligas ir alergijas, kenkia širdies ir kraujagyslių sistemai. Maudantis duše cheminės medžiagos garuoja ir prasiskverbia į atviras odos ir plaučių poras. Tai ypač aktualu chlorui jautriems žmonėms: mažiems vaikams, vyresnio amžiaus žmonėms ir nėščioms moterims.

Apskritai, jei vanduo namuose ar bute yra per kietas, patartina įsirengti minkštiklį, kuris filtruos ir minkštins visą į namus patenkantį vandenį. Tačiau, tokie minkštikliai gali būti nepatogūs ir daug kainuoti. Virtuvėje prastos vandens kokybės problemą išsprendžia po kriaukle įrengti atskiri filtrai. O vonioje kartais pakanka ir kompaktiško dušo filtro.

 

Lengvai pritaikomi dušo filtrai, tai įprastai atrodanti dušo galvutė su filtravimo sistema viduje, arba mažas atskirai parduodamas indas, montuojamas tiesiai ant dušo žarnos, po dušo galvute. Dušo filtrai lengvai prisuka, o viduje yra kasetės, kurias reikia periodiškai keisti. Šiandien vandens valymo pramonė siūlo filtrus maišytuvams ir dušams, dušo galvutes su jonizatoriais, masažuokliais ir net aromatais. Pagrindinis tokių prietaisų privalumas yra tas, kad jie valo vandenį taip pat gerai, kaip ir filtravimo sistemos, yra paprastai sumontuojami ir pritaikomi net ten, kur nėra galimybės pastatyti filtravimo sistemą.

 

Dušo filtras – nebrangus ir veiksmingas prietaisas, neutralizuojantis per didelį vandens kietumą, taip pat biologines ir sintetines priemaišas. Patikima buitinio vandens, naudojamo kasdienei higienai filtravimo sistema prailgina čiaupų, vandens maišytuvų, dušo galvučių – tarnavimo laiką. Bene pagrindinis šių filtrų privalumas yra jų universalumas ir kompaktiškas dydis.

Vandens valymo poveikis pastebimas iš karto: vanduo tampa minkštesnis, malonesnis, skaidresnis, be būdingų kvapų, geriau putoja muilai ir šampūnai. Pirmas dalykas, kurį pastebi naudojantys šiuos filtrus yra vandens minkštumas ir chloro kvapo nebuvimas. Alergiškų kūdikių tėvai sako, kad po maudynių vaikų oda nustoja pleiskanoti. Vonios filtras gali neutralizuoti iki 99 % chloro, taip pat išvalyti vandenį nuo sunkiųjų metalų, grybelių, nuosėdų, bakterijų.

 

Kai kurios dušo galvutės prausimąsi paverčia tikra SPA procedūra! Daugybė mažų skylučių suskaido vandens lašelius ir masažuoja galvos odą. Dušo galvutės rankenoje esančios kasetės pašalina chlorą, bakterijas, teršalus ir sunkiuosius metalus. Dušo filtrai su citrinų, pušų, eukaliptų, vyšnių ir kitais aromatais, netgi su vitaminu C, specialiai sukurti tiems, kurie ieško naujų pojūčių.

Renkantis dušo filtrą reikia atsižvelgti į šiuos dalykus: galimybę pakeisti kasetes ir jų kainą. Yra universalių kasečių, tinkančių skirtingiems modeliams. Yra gamintojų, kurie gamina firminius filtrus, kuriems netinka kitų prekės ženklų kasetės.

Dušo galvutės suderinamos su beveik bet kuria dušo sistema. Dušo filtro kaina yra nedidelė. Tai naudinga investicija į jūsų grožį ir sveikatą.