„hansgrohe RainDrain“ dušo latakai: daugiau komforto ir funkcionalumo Jūsų duše

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Raindrain dušo latakas

Siekiate sukurti patogią, šiuolaikišką ir lengvai montuojamą dušo zoną be padėklo? Tą lengvai padarysite su stilingais „hansgrohe RainDrain“ dušo latakais, pasižyminčais dideliu pralaidumu su patentuotu „Dryphon“ sifonu ir mažu montavimo aukščiu. „hansgrohe“ vandens nutekėjimo sistemos užtikrina maksimalią švarą ir judėjimo laisvę duše bei leidžia sukurti pageidaujamą vonios kambario stilių, suderintą su dušo sistema, maišytuvais ir kitais „hansgrohe“ produktais.

Genialūs sprendimai pagal Jūsų individualius poreikius

„hansgrohe RainDrain“ siūlo lengvai ir paprastai montuojamas inovatyvias dušo latakų sistemas, pritaikytas pagal individualius kliento poreikius. Dėl reguliuojamo aukščio ir plataus galimų paviršių pasirinkimo „hansgrohe RainDrain“ vandens nutekėjimo sistemos lengvai įsilieja į vonios kambario interjerą.

Dušo lataktas hangsrohe

„RainDrain Match“: su grindimis susiliejantys latakai

„RainDrain Match“ latakai iš kitų išsiskiria tuo, jog galima rinktis net iš šešių dydžių ir tiek pat spalvų arba, apvertus dangtelį, įklijuoti plytelę, taip sukuriant autentišką dušo zonos dizainą.

 

Dušo latakas

„RainDrain Match“ vandens nutekėjimo sistemos pasižymi našia drenažo technologija, o gamykloje sumontuotas sandarinimo įdėklas užtikrina, jog dušas nepraleis vandens.

„RainDrain Rock“: dušo latakas natūralaus akmens grindims

Esate natūralaus akmens mylėtojas? Tuomet „RainDrain Rock“ latakas yra būtent Jums! Šį lataką galima pritaikyti naudojant natūralų akmenį arba įklijuoti tinkamą plytelę. Taip latakas tampa beveik nematomas ir dar geriau prisitaiko prie Jūsų vonios kambario dizaino.

Dušo latakas Hangsrohe raindrain

„RainDrain Flex“: maksimaliai kūrybinei laisvei

Dušo latakas „RainDrain Flex“ atitinka aukščiausius reikalavimus ir suteikia maksimalią laisvę. Dėl galimybės pasirinkti norimą metalinio profilio ilgį ir net septynias paviršiaus spalvas galima sukurti svajonių dušą, neatsišvelgiant į dušo paviršiaus dydį ir pjūvį. Taip pat dėl mažo montavimo gylio „RainDrain Flex“ latakai tinka naujoms statyboms ir renovacijai.

„RainDrain Spot“: maksimaliam išdėstymo lankstumui

„RainDrain Spot“ siūlo puikų sprendimą tiems, kurie renkasi tradicinį taškinį nutekėjimą, o ne nutekėjimo kanalą. Dangtelio paviršius pagamintas iš šlifuoto nerūdijančiojo plieno, aplink kurį iš visų pusių ir į dangtelio vidinę pusę galima klijuoti plyteles.