UAB „GEDARTA” socialinės akcijos ir kodėl tai darome

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Problemos vaikų ligoninėje, onkologinių ligų skyriuje

Vėžiu sergantys vaikai – skaudi tema. Vėžiu sergantys vaikams reikalingas ne tik brangus gydymas, bet ir pačios paprasčiausios sąlygos, kuriomis galima užtikrinti gera mikroklimatą vaikams.

Viena iš tokių sąlygų arba kitaip tariant problemų – nepakankamas patalpų vėsinimas.

Koridoriuose ir kai kuriose patalpose vasaros metu yra karšta, todėl vaikams ir darbuotojams gyventi bei dirbti tampa sudėtinga. Pasidairius po patalpas, radome kineziterapijos skyrių, kur pakalbinome vieną iš gydytojų, kuris teigė, kad skyrius tiesiog negauna pakankamai dėmesio, lėšų atsinaujinimui. Gydytojas kineziterapijos skyriuje įrengė vaikų kambarį savo paties lėšomis, tačiau iškilo problema, kurios savo lėšomis sutvarkyti nepajėgė. Patalpose nėra pakankamo vėdinimo, tampa karšta.

Asociacijos „Paguoda“ rūpestis

Žinant faktą, kad valstybė ne visais atvejais išgali padėti visiems vienodai, pagalbos ranką dažnai tiesia įvairios organizacijos ar asociacijos. Šiuo atveju asociacija „Paguoda“ ir jos vadovė Daiva Žaromskienė, pasisiūlė padėti ir suorganizuoti pagalbą vėžiu sergančių vaikų skyriuj. Šis skyrius yra padidintos rizikos, o vaikams bei darbuotojams reikia išskirtinės aplinkos ir įrankių. Vienas iš tokių faktorių yra nekintanti temperatūra patalpose, bei kuo mažiau skersvėjo.

Įmonės „Samsung“ ir „Gedarta“ ištiesė pagalbos ranką

Į pagalbos šauksmą atsiliepė dvi įmonės – „Samsung“ ir „Gedarta“, kurios bendromis pastangomis padėjo onkologinių ligų skyriuj. Įmonės parodė, kad kolegialaus bendravimo pastangomis, galima įgyvendinti gerus darbus. Įmonė „Samsung“ padovanojo ligoninei naują kasetinį oro kondicionierių „Wind-Free™“ o, įmonė „Gedarta“ suteikė nemokamas montavimo paslaugas.

Pakalbinus klinikos darbuotojus, šie teigė, kad tokių kondicionierių išties trūksta, kadangi tokie, naujos kartos kondicionieriai išties palengvina buitį ir darbą.

Kai kurie darbuotojai teigė, kad neretai ilgokai reikia palaukti inventoriaus atnaujinimo, todėl apie naujus kondicionierius patalpose, svajoti labai nereikėtų.

Išskirtinis kondicionierius

Žinant tai, kad skyrius yra padidintos rizikos, skyriuje buvo sumontuotas išskirtinis kasetinis kondicionierius „Wind-Free™“. Naujos kartos kondicionierius pasižymi savo bevėju vėsinimu, kuris užtikrina, jog patalpoje esantys pacientai ir darbuotojai neperšaltu ir nekomplikuotu savo ligų. Mikroklimatas sukurtas patalpose padės užtikrinti sklandų darbą, malonų pojūtį ir išvengti papildomų komplikacijų. Taip pat kondicionierius turi visas naujausias funkcijas palengvinančias valdymą ir naudojimą.

 

Tikėkimės, kad tokie tokie teigiami pavyzdžiai užkrės ir daugiau įmonių, kurios pasiryš pagelbėti institucijoms, kurios išties reikia pagalbos.