Tu esi tai, kuo kvėpuoji- „AlpicAir“ oro kondicionieriai

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Visi puikiai žino, kas teršia orą, bet ne visi gali pasakyti, kas jį išvalo.

„AlpicAir“ HYPER Nordic serijos oro kondicionieriai turi oro jonizavimo funkciją, kuri, paprastai tariant, išvalo orą. Šie oro kondicionieriai priklauso A+++ energijos efektyvumo klasei. Tai leis jūsų namus šildyti/šaldyti neišnaudojant daug energijos. Taip pat šie kondicionieriai veikia ypatingai tyliai, todėl netrugdys jūsų ramybės.

„AlpicAir“ oro kondicionierius turi daugybę ir kitų funkcijų:

• Energiją taupantis +8 °C temperatūros režimas – jei jūsų namuose nėra įrengta automatinė šildymo sistema, galėsite grįžti į šiltus namus, o tam neišnaudosite daug resursų, kadangi šis oro kondicionierius itin taupus.
• WIFI valdymas – elektroniniai prietaisai susieti su internetu – ne naujiena. Šis oro kondicionierius ne išimtis. Dar būdami darbe galėsite reguliuoti, kokią oro temperatūra palaikyti namuose.
• Oro sausinimas – jei jūsų namuose drėgmės kiekis per didelis, o tam tikrose vietose atsiranda pelėsis, oro sausinimo funkcija puikiai padės išspręsti šia problemą.
• R32 šaldymo agentas – tai reiškia, kad „AlpicAir“ oro kondicionierius yra draugiškas aplinkai. Jame naudojamas šaldymo agentas naudoja kur kas mažiau energijos, jo toksiškumo lygis yra žemas, o perdirbimas itin lengvas. Jei jums rūpi ekologija – tai yra tai, ko jums reikia.
• Automatinė paleidimo iš naujo funkcija – tam atvejui, jei įvyktų elektros trigdžiai. Oro kondicionierius turi atmintinę, kuri padės pratęsti veiklą vykdytą iki elektros jungimo.
• Plaunami filtrai – užsikišus filtrams jums nereikės kviesti meistro, kad pakeistų jums filtrą, tą galėsite pasidaryti patys ir už tai nemokėti nė cento.
• Turbo rėžimas – sušildyti/sušaldyti patalpas galėsite kur kas greičiau.
• LED ekranas – temperatūra ir funkcijas galėsite matyti LED ekrane.

„AlpicAir“ oro kondicionieriai gaminami atsižvelgiant į Baltijos šalių vartotojų poreikius. „AlpicAir“ –oro kondicionierių įvairovė, kurie skirti tam, kad užtikrintų jūsų gerą savijautą, energiją darbe bei poilsį namuose! Kuriant prekės ženklą buvo siekiama garantuoti klientui optimalų kokybės ir kainos santykį.

 

Daugiau informacijos rasite https://alpicair.com/lt/