Šilumos siurbliai – nuo bazinio iki didesnio jūsų namų komforto

https://nit.lt +370 5 27 28 552 Savanorių pr. 151 Įmonės kodas: 125984316 Įmonės PVM kodas: LT259843113
https://nit.lt +370 5 27 28 552 Savanorių pr. 151
Aeroterminis šilumos siurblys

Kasmet didėja karšto vandens poreikis buityje, o svarbiu veiksniu greta  komfortiško šildymo tampa geras vėdinimas bei vėsinimo galimybė. „NIT“ tiekia aukščiausios kokybės, energiją taupančius, aplinkai nekenkiančius šilumos siurblius, kurie dėl juose naudojamų ar apjungtų technologijų užtikrina sveiką, komfortišką patalpų klimatą visais metų laikas.

Žemiau aprašyti įrenginiai atitinka APVA efektyvumo reikalavimus, keliamus kompensacijai gauti keičiant katilą į šilumos siurblį.

 

 1. INVERTERINIAI ŠILUMOS SIURBLIAI (ORAS – VANDUO) „BHP“ („AERMEC“ ITALIJA)

Šilumos siurbliai „BHP“ daug efektyviau nei standartiniai katilai šildo gyvenamuosius namus, tiekia buitinį karštą vandenį, o taip pat vėsina karštuoju metu. Net ir šaltajame Lietuvos klimate šilumos siurbliai „BHP“ tvariai,  efektyviai ir pilnu pajėgumu veikia iki -25 °C žiemą ir iki 48 °C vasarą, taip užtikrindami komfortišką mikroklimatą visais metų laikais už patrauklią kainą.

Aermec šilumos siurbliai

Šilumos siurblių „BHP“ išorinis blokas montuojamas lauke, o vidinis patalpų viduje, kur jį galima sujungti su žemų temperatūrų šildymo sistemomis, bei prie tradicinių radiatorių. Jie tiekiami su pagrindiniais hidrauliniais komponentais, tokiu būdu palengvinant galutinį montavimą ir nebereikia sukti galvos dėl papildomų priedų.

PRIVALUMAI JUMS:

 • INVERTERINĖ TECHNOLOGIJA: sumažina kompresorių apsukas esant dalinei apkrovai. Taip galima sutaupyti apie 30 % elektros energijos, lyginant su įprasta On/Off technologija.
 • NAUJOS KARTOS ŠALTNEŠIS R32 yra ekologiškesnis, draugiškesnis aplinkai už senesnį šaltnešį R410A. Jis pasižymi didesniu efektyvumu, didesniu vėsinimo pajėgumu, didesniu suspaudimo laipsniu, gali veikti prie aukštesnių temperatūrų ir slėgio.
 • VIDINIS BLOKAS – DVIEJŲ VERSIJŲ: SU INTEGRUOTA TALPA (BHP_F) IR BE (BHP_W). Integruota talpa dažniausiai pasirenkama, kai katilinėje nėra daug vietos ir norima ją optimaliai išnaudoti ar pavyzdžiui, vidinį bloką planuojamą įsirengti kažkur namuose.
 • PATALPŲ ŠILDYMAS IR VĖSINIMAS. Reversiniai siurbliai gali ne tik šildyti patalpas ir ruošti karštą vandenį buičiai, bet ir vėsinti patalpas. O tai didelis privalumas karštuoju metu.
 • BUITINIO KARŠTO VANDENS IKI 60 °C PARUOŠIMAS/ANTI-LEGIONELIOZĖS FUNKCIJA. Kai aktyvuotas anti-legionelinis ciklas (tai lengvai nustatoma per valdymo pultą), visas katilas yra šildomas kartą per savaitę iki tokios temperatūros (maks. 70°C), kuri naikina kenksmingas bakterijas.
 • VALDYMO PULTAS SU JUTIKLINIU EKRANU IR DAUGELIO KALBŲ PASIRINKIMU.

 

 1. MODULINIAI ŠILUMOS SIURBLIAI (ORAS – VANDUO) „ECONORDIC WH4“ („FLEXIT“ NORVEGIJA)

Moduliniuose šilumos siurbliuose „EcoNordic WH4“  – apjungta namų nuo 120 iki 200 m² vėdinimo, šildymo ir karšto buitinio vandens paruošimo technologija. Produktas buvo sukurtas ir išbandytas ypač šalto Šiaurės šalių klimato sąlygomis.

Moduliniai šilumos siurbliai Flexit

Vėdinimo modulis atgauna šilumą iš ištraukiamo iš patalpos oro, kuri vėliau naudojama naujam švariam,  šviežiam į namus tiekiamam orui šildyti. Likusioji šiluma tiekiama į unikalų šilumos siurblio modulį, kuriame išgaunama dar daugiau šilumos, naudojant efektyvų ekologišką šaltnešį CO2. Pašildytas vanduo nukreipiamas į vandens talpą, iš kur paskirstomas į čiaupus, dušus ir vandens šildytuvus.

PRIVALUMAI JUMS:

 • ŠVARUS IR GAIVUS ORAS – VISUS METUS, NET KAI LAUKE ŠALTA.Vėdinimo modulis turi rotacinį šilumos atgavimo įrenginį. Šviežias filtruotas oras tiekiamas į namus, o užterštas ir drėgnas – pašalinamas.
 • ENERGIJĄ TAUPANTI KARŠTO VANDENS GAMYBA. Integruotas šilumos siurblys užtikrina labai veiksmingą, energiją taupančią karšto vandens gamybą dideliais kiekiais. Karšto vandens ruošimui COP rodiklis net 3,2. Kompresorius su greičio reguliavimo funkcija pritaiko šildymo galingumą prie esamų poreikių, o tai padeda optimizuoti darbą. Įrenginio maksimalus šildymo galingumas – 4 kW. Esant lauko temperatūrai – 25°C, galingumas išlieka vis dar labai aukštas 3,0 kW. Karštas vanduo efektyviai ruošiamas iki 65°C, naudojant tik kompresorių (t.y. nenaudojant elektrinio teno).
 • MAŽAS ENERGIJOS SUVARTOJIMAS. Didelis šilumos atgavimas vėdinimo modulyje ir tai, kad šilumos siurblys naudoja likutinę išmetamojo oro šilumą, paverčia šią apjungtą patalpų klimato technologiją itin efektyvia energiniu požiūriu. „Flexit EcoNordic“ būdingas didžiausias efektyvumas rinkoje daugiau nei 90 %.
 • EFEKTYVUS IR EKOLOGIŠKAS NAUJOS KARTOS ŠALTNEŠIS CO2 labai veiksmingai ir greitai pašildo karštą vandenį iki aukštos temperatūros, o tai reiškia, kad karšto vandens talpyklai nereikės daugiau vietos, nei būtina.

IŠMANUSIS VALDYMAS SU „FLEXIT GO“

Šilumos siurblys paprastai ir aiškiai valdomas per programėlę „Flexit GO“. Yra daug galimybių automatizuoti operacijas, prijungiant drėgmės bei CO2 jutiklius ir pritaikyti jas jūsų poreikiams. Taip pat galite gauti pranešimus apie filtrų keitimą ir kitus būtinus patikrinimus.

Flexit Go programėlė

Techniniam personalui gali būti suteikta prieiga prie produkto internetu ir, jei reikia, suteikiama pagalba.

 

 1. MODULINIAI ŠILUMOS SIURBLIAI (ORAS – VANDUO) „COMPACT P AIR9“ („NILAN“ DANIJA)

 

Šilumos siurbliuose „Compact P AIR 9“ apjungtos 5  funkcijos: vėdinimas su šilumos susigrąžinimu, komfortiškas šildymas, komfortiškas vėsinimas, buitinio karšto vandens gamyba ir jūsų namų šildymas. Šilumos siurblys tinka visų tipų mažai energijos naudojantiems pastatams, vienbučiams namams, apartamentams ir mažiems nuomuojamiems komerciniams biurams, kurių vėdinimo poreikis – iki 300 m³/h.

Moduliniai šilumos siurbliai oras vanduo

Įrengiamas lauke išorinis šilumos siurblio blokas „AIR 9 Compact“ sugeria lauko oro energiją ir šią energiją konvertuoja į šilumą, kuri naudojama jūsų namų šildymo sistemos vandeniui pašildyti, o pastarasis toliau tiekiamas į jūsų radiatorius arba grindinio šildymo sistemą.

Šilumos siurblys turi reversinį vėsinimo kontūrą, kad vasarą jis galėtų atvėsinti įsiurbiamą orą, tuo pačiu gamindamas karštą vandenį.

GAUKITE IKI 8 KW ŠILUMOS NEMOKAMAI

Lauko ore visada yra energijos, tad nenuostabu, kad „Compact P AIR 9“ šilumos siurblys gali sumažinti jūsų sąskaitą už šildymą iki 50%. Už kiekvieną šilumos siurblio lauko bloko sunaudotą kW galią mainais gausite daugiau nei penkis kartus daugiau šilumos.

Kitas svarbus niuansas: – vasarą, kai reikalingas tik karštas buitinis vanduo, ventiliatoriaus veikla yra limituojama, todėl sumažėja triukšmo lygis, taip užtikrinant dar didesnį komforto lygmenį.

„PASSIVE HOUSE“ SERTIFIKATAS

Labai efektyvi technologija yra tik viena iš kelių kompaktiškų sistemų pasaulyje, kuri yra sertifikuota „Pasyvaus namo“ sertifikatu. Toks sertifikavimas reiškia, kad „Compact P” įrenginiai yra aprobuoti ir tinkami naudoti pasyviame būste be jokios papildomos dokumentacijos.

Šis unikalus sprendimas yra tinkamas pasirinkimas tiems, kuriems svarbi ekologija, kurie nori naudoti tvarius energijos šaltinius savo namams šildyti ir tuo pačiu pasinaudoti šios technologijos pranašumais – mažesnėmis sąskaitomis už šildymą ir geru, sveiku vidaus klimatu

Čia aprašyti tik keli šilumos siurblių (oras – vanduo) modeliai, daugiau informacijos galite surasti mūsų tinklapyje: https://nit.lt ar e-parduotuvėje: https://www.e-nit.lt

Jei kažkokios informacijos neradote, susisiekite su mumis adresu: Savanorių pr. 151, Vilnius; tel. +370 5 27 28 552, el. paštu: info@nit.lt.

Galėsime pateikti visą reikalingą informaciją apie šilumos siurblius, jų kainą ir dominančių produktų funkcijas bei kitus aktualius parametrus.